Кога направихте прощъпулник?

  • 2 395
  • 25
Дъщеря ми вече прави отвреме на време по три- четири крачки самостоятелно. Laughing
Да правя ли прощъпулник или да изчакам да започне да върви по стабилно?
Виж целия пост
# 1
Дъщеря ми вече прави от време на време по три- четири крачки самостоятелно. Laughing
Да правя ли прощъпулник или да изчакам да започне да върви по стабилно?
Първо,Честито ви бягащи крачета. Grinning
Всеки има различно мнение по-въпроса.Аз от баба си знам,че именно заради това се казва прощъпулник,когато детето се пусне само и пристъпи със една-две крачки самостоятелно се прави.
Аз така направих на Преславка преди два месеца.Пускаше се и правеше по-една две крачки.След прощъпулника,следващата седмица започна да прави повече крачки,докато не започна да върви уверено.
Виж целия пост
# 2
Аз вече не помня много, много, но май веднага след като се отпусна сама малко й го направихме.
Виж целия пост
# 3
Честито ви крачета. Правихме го като простъпи Peace
Виж целия пост
# 4
Изчаках да започне да ходи стабилно.
Виж целия пост
# 5
Ами може би седмица след като започна да прави по няколко крачки сама.
Виж целия пост
# 6
Направихме го около месец след като направи първите няколко крачки.Знам че няма задължителен срок и затова решихме да го съберем с именният й ден,да бъде 2 в 1.
Виж целия пост
# 7
Аз знам,че се прави след като детето проходи стабилно в смисъл да не са само 2-3 крачки. Иначе аз все още не съм направила,но си мисля до края на годината да направя!
Виж целия пост
# 8
Изчаках да започне да ходи стабилно.

 Peace
Виж целия пост
# 9
аз го направих, когато започна да ходи поне 1-2 минути без да пада, за да може все пак да стигне до поставените предмети..
Виж целия пост
# 10
ние го направихме, когато беше стабилен.
Виж целия пост
# 11
и двете ми дъщери проходиха на 11 месеца. Прощопулника и на двете го слях с рожденни те им дни- вече бяха малко- по- стабилни
Виж целия пост
# 12
Честито прохождане.
Нашата дъщеря проходи на 11 месеца, но ми бяха казали за прощъпулника да го направим като проходи стабилно за да не се хване за някой предмет случайно падайки, а да си го вземе съвсем съзнателно.
Така и направихме, изчакахме още около 3 месеца.
Виж целия пост
# 13
Ами направете щом прави няколко крачки.Аз така знам,а и ние тогава правихме.
А иначе ако чакаш да проходи стабилно може да се поотложи.
Виж целия пост
# 14
Изчаках да започне да ходи стабилно.

И аз  Peace Направихме го може би месец и нещо след първите й крачки  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия