Столче за хранене

  • 912
  • 17
Здравейте мамчета,
кажете ми докога ползвахте столчето за хранене с вашите бебоци?
Виж целия пост
# 1
НА около 7-8 месеца я сложихме, но чак сега й става по мярка.
Виж целия пост
# 2
Горе-долу до годинка и 2-3 месеца. Когато усъвършенства ходенето, нищо не можеше да я задържи да стои седнала на 1 място повече от 5 минути.  Laughing
Виж целия пост
# 3
Лора продължава да се храни в детския стол  Grinning, а той изглежда така   Peace
Виж целия пост
# 4
Започнах да го ползвам от осмия месец и сега си продължавам все още, много ми е удобно, особено вечер, след хапването остава още половин час в него, това е голям успех за мен и съпруга ми  Wink
Виж целия пост
# 5
Използваме го от 7-мия месец. Все още го ползваме, сина ми е на годинка и половина и ми се струва, че още дълго ще го ползваме. Ако не е в столчето е абсурд да го нахраня.
Виж целия пост
# 6
Използвам го от осмия месец само и единствено за хранене- по никакъв начин не стои в него ако не се храни!
Надявам се да го използваме още дълго!
Виж целия пост
# 7
използвах го до 1г.и 3-4 м.
Виж целия пост
# 8
Мсе още го ползваме. Храни се, единствено когато е седнала там  Naughty Нашето се разглобява и става стол с масичка- може да се ползва за хранене и игри сигурно до първи клас  Grinning
Виж целия пост
# 9
До 2г и половина. Но си зависи и от стола.
Виж целия пост
# 10
Все още го ползваме и съм много доволна.
Виж целия пост
# 11
Преди няколко дни го махнахме.До 2,3г.
Виж целия пост
# 12
още седят в него
Виж целия пост
# 13
Аз я сложих в столчето на 5 месеца и то защото в противен случай пищеше и плачеше, а откакто седна в столче започна да се държи съвсем прилично, докато ние ядем. Тя е още малка (на 7 месеца е) и се надявам още дълго да го използваме.
Виж целия пост
# 14
Използваме го от 7-мия месец. Все още го ползваме, сина ми е на годинка и половина и ми се струва, че още дълго ще го ползваме. Ако не е в столчето е абсурд да го нахраня.
Абсолютно, и ние
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия