Електроуреди Blomberg

  • 3 396
  • 6
Харесах си съдомиялна и готварска печка от тази марка.
След като попитах чичко Гугъл разбрах, че са немски.
Ако някой има впечатления моля да ги сподели
Виж целия пост
# 1
Много ми харесват и на мен. Каталогът им направо ми взе акъла Crazy Но и не са евтинки Wink
Виж целия пост
# 2
Тези са на доста приемлива цена
съдомиялната
печката
Виж целия пост
# 3
Сестра ми има такава пералня,много е доволна,вече 8 ма година я ползва безпроблемно.
Мисля си,че няма да сгрешиш ако заложиш на немското Peace.
Виж целия пост
# 4
Тези са на доста приемлива цена
Да, наистина. И са хубави. Аз в сайта им си харесах уреди за цялата кухня, но не знам защо половината не ги внасят. Май. Поне аз никъде не съм ги виждала Thinking
Ако решиш да си ги взимаш, питай непременно как стои въпросът с частите. Наскоро в една тема писах, че харесвам Блумберг и мисля да си купя такива уреди, а някой ме посъветва да не залагам на екзотични марки, защото трудно се намирали части и сервизи за тях. Какво им е екзотичното не Блумберг - не знам newsm78
Виж целия пост
# 5
имам позната с бяла техника на Блумберг и е изключително доволна,а относно частите не знам как стои въпроса. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Аз имам горепосочената миялна машина, а също и още две мами от този форум я имат- обменях опит с тях преди да я купим. Машината е супер ! Мие перфектно, безшумна и икономична е. Но не се заблуждавайте- произвеждат се в Турция от  2002 г- Arcelik S.A. . Но съотношението цена- екстри е супер изгодно. За качество- надявам се да е добро, резервни части- ми Турция не е далече, мисля, че ще се намерят. Много ми хареса и готварска печка Бломберг, но моделът го няма в БГ.
http://www.blomberg.ru/RU/Corporation/History/?CHANNEL_GUID={1E5 … 00D-AC6BDB92EEE1}
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия