Идея за годишнина

  • 511
  • 7
Нашето семейство става на 5 декември на 8 години  Grinning Дайте идея как по така да я отпразнуваме да изненадам мъжлето , че то няма да се сети  Wink  Трябва да е в къщи че имаме бебо Simple Smile
Виж целия пост
# 1
ОООО,много дълги години съвместен живот ви желая smile3525.Купи му хубав подарък,нагласи бебока като за празник а и ти се облечи с някоя дреха,която той ти харесва,вкусна вечеря и всичко ще е ОК 1dating.Всичко е хубаво щом има  txtloves и  newsm32.
                             


                  ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
а пък нашето- на 6 декември става също на 8 години. Какъв късмет, че ще използвам темата на готово.
Ще следя идеите ви, че и аз съм затормозена Praynig
Виж целия пост
# 3
Направете си пикник на средата на хола със свещи!Нека и бебока да присъства! Peace
Виж целия пост
# 4
Благодаря Ви момичета  Hug
Виж целия пост
# 5
ОООО,много дълги години съвместен живот ви желая smile3525.Купи му хубав подарък,нагласи бебока като за празник а и ти се облечи с някоя дреха,която той ти харесва,вкусна вечеря и всичко ще е ОК 1dating.Всичко е хубаво щом има  txtloves и  newsm32.
                             


                  ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ Heart Eyes


Честито на всички тогава!Желая ви здраве.любов и дълъг съвместен живот.
Виж целия пост
# 6
Купи червена крушка за лампата в спалнята, разстели розови листенца по леглото и си купи хубаво бельо. Купи една бутилка хубаво вино и подреди празнично маса със свещи. Сготви му любимото ястие  Laughing  Heart Eyes

Изпитана рецепта Simple Smile  Peace
Виж целия пост
# 7
Купи торта специална за случая Simple Smile
Аз така направих, защото съм фенка на сладкото Grinning
Да сте живи, здрави още много години и да се обичате, другото ще си го купите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия