Колко пъти сте си сменяли работата?

  • 2 711
  • 66
Колко пъти сте си сменяли работата по собствено желание?Аз съм на 31 години и досега съм я сменяла три пъти.
Виж целия пост
# 1
Аз - повече от три пъти Mr. Green.
Виж целия пост
# 2
Имам още малко местенце в трудовата книжка Wink.До сега 2 по нежелание и 3 по желание.
Виж целия пост
# 3
За твърде малкия ми трудов стаж-3 пъти.
Виж целия пост
# 4

Колко пъти сте си сменяли работата по собствено желание?Аз съм на 31 години и досега съм я сменяла три пъти.
Три пъти-също като теб! Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Аз не съм си сменяла работата нито веднъж. Откакто завърших института (вече 7 години) съм на една и съща работа   Grinning
Виж целия пост
# 6
Аз съм консерва - за 13 години нито веднъж.
Виж целия пост
# 7
Няколко пъти (9) професията и още повече пъти (14) работното място. Може да съм пропуснала някого в навалицата.
Всичко това общо за 9 години.
Уволнявали са ме 3 пъти, като четвъртия аз отидох да говоря с шефката да напускам, но тя взе думата преди мен и ме уволни. Ама това не го броя, то по-скоро си е раздяла по взаимно съгласие hahaha

Най-дълго на едно и също място съм била в продължение на година и половина. Цели две работни места имам, на които пределът ми на издържливост поддаде а 10-тия ден.
Виж целия пост
# 8
Два пъти,и от двете места напуснах!
Виж целия пост
# 9
 Четири пъти.Първите три фирми се закриха      Shocked .Четвъртия път заради шефа напуснах сама/беше гад/.И сега надявам се да се задържа тук.
Виж целия пост
# 10
Веднъж, по собствено желание. Това е за целия ми скромен 3 г. стаж.
Виж целия пост
# 11
2 пъти и то заради променя местоживеене Hug
Виж целия пост
# 12
Не съм си сменяла работата.  Peace Имах късмета да си намеря хубава работа, която ми допада.
Виж целия пост
# 13
три пъти
първият път заради смяна на града
вторият път пак заради смяна на града
третия път заради луда шефка, там издържах девет месеца и аз сега се чудя как
на сегашната ми работа съм от 2 години
Виж целия пост
# 14
за 5 години стаж не съм я сменяла. ама на смяна отиват нещата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия