Анкета и въпрос към раждалите с епидурална упойка?

  • 1 826
  • 36
Наскоро ми взимаха кръв и чух, че момичето преди мен искаше някакви изследвания за кръвосъсирване защото и трябвали за да може да и се постави епидурална упойка! Аз мислех, че със стандартните кръвни изследвания и тест за поносимост към упойки може да се постави спокойно епидурална! Въпросът ми е какви изследвания са нужни да се представя в болницата за да можеш да се възползваш от тази упойка!
Относно анкетата доста обща е верно, но ме интересува какво е процентното съотношение!
Виж целия пост
# 1
ами аз доколкото знам никакви изследвания освен традиционните не са нужни.А те относно поносимостта си правят изследванията на място.Става за минутка,така че не се притеснявай,единственото ,което мисля,че ще ти се наложи да направиш е да си  я платиш!
Виж целия пост
# 2
относно ваккума и форцепса НЕ,защото раждах секцио!
Виж целия пост
# 3
Ами при мен се наложи употребата и на вакум и на форцепс.Но не мисля,че това има общо с епидурала.В последствие се наложи секцио по спешност.На никого не го пожелавам.
Виж целия пост
# 4
Аз съм със секцио и епидурална, така че не е ставало въпрос за форцепс или вакуум. Доколкото знам обаче, епидуралната при секцио и нормално раждане е различна. Незнам, по- добре да не се изказвам неподготвена.
Виж целия пост
# 5
Не.
Раждането беше перфектно.
Виж целия пост
# 6
Никакви по-специални изследвания не се изискват за епидуралната.
Виж целия пост
# 7
Наложи се форцепс, но причината не беше епидуралната упойка.
Виж целия пост
# 8
Не.
Раждането беше перфектно.

 Peace и при мен!Втория път - пак живот и зараве!
Виж целия пост
# 9
Нито вакуум,нито форцепс.
А за изследванията-не са ми правили специални.
Виж целия пост
# 10
Не се е налагало, и не мисля че тези неща имат нещо общо с упойката.
Виж целия пост
# 11
Не са ми правили специални изследвания.
Раждането премина гладко и безпроблемно, дори без епизиотомия.
Виж целия пост
# 12
И на мен не са ми правили специални кръвни изследвания.
При раждането всичко беше ОК.
Виж целия пост
# 13
На анкетата отговорих с "Не".  Peace Слава Богу всичко мина бързо и лесно!
Не съм си правила никакви изследвания за упойката. Но ако имаш притеснения, по-добре попитай какви тестове са нужни и ги направи, за да елиминираш и това. Колкото си по-спокойна когато те приемат раждане и по време на самото раждане, толкова по-добре и за теб, и за бебчо!!!!

Успех и сладко бебче!  Hug  Praynig
Виж целия пост
# 14
Не.
Раждането беше перфектно.

 newsm10  И при мен така
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия