Гинекологичен проблем - моля за съвет

  • 588
  • 7
Здравейте момичета. При профилактичният преглед  при гинеколог ми откриха доста проблеми но на първо време ми казаха че трябва да се обгори раничката която е доста голяма и кървяща. Честно да си призная много ме е страх някой може ли да ми кажа боли ли много и изобщо колко време трае процедурата. Доктораказа че не боли и няма страшно ама "шубето" е голяма работа.  Обясни ми че трябва преди това да си направи някакви промивки ,ама аз така бях блокирала че нищо не разбрах, Моля ви за съвет.Блатодаря. smile3543 doctor doctor doctor
Виж целия пост
# 1
за такива неща знам, че колкото повече се притесняваш, толкова по- сериозен става проблема, не съм имала подобен проблем, но незнам защо знам че понаболява и зависи от големината за времетраенето, абе спокойствие и всичко ще мине наред Peace
Виж целия пост
# 2
Здравей, горенето не боли после трябва да се пазиш един месец, без секс, плуване в басейни, вдигане на тежко. НА мен това ми каза лекаря. В искам бебе има тема всичко е обяснено

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=24165.0;topicseen

Не отлагай във времето
Виж целия пост
# 3
 Мен ме горяха с лазер и не боли, знам че с ток боли, но предполагам че вече навсякъде се гори с лазер.Моята раничка беше малка, около 2 стотинки и ме горяха около 2-3 мин. Щом твойта е голяма може би малко по-дълго, но не се притеснявай. На мен само ми стана много зле от миризмата на изгояло месо и от пушека ( на което се смяха доктора и акушерката)Simple Smile) Беше като на барбекю :ПП След това един месец ще имаш едно като кървава слуз, това докато изтекат парченцата изгорено, и докато падне това което става като "сруп" на раничката. През това се избягва секс и вдигане на тежко. След идването на мензиса утиваш пак на преглед за да види доктора дали всичко е наред и забраяш за проблема. Не се безпокой, нищо страшно няма.
Виж целия пост
# 4
Спокойно!!!  С ток обгарянето също не боли. За пазенето след това момичетата са ти обяснили. Peace
Виж целия пост
# 5
 не боли! нищо не усетих, нито миризма , нито дим, нито болка!
Виж целия пост
# 6
Мен ме горяха с лазер и не боли, знам че с ток боли, но предполагам че вече навсякъде се гори с лазер.Моята раничка беше малка, около 2 стотинки и ме горяха около 2-3 мин. Щом твойта е голяма може би малко по-дълго, но не се притеснявай. На мен само ми стана много зле от миризмата на изгояло месо и от пушека ( на което се смяха доктора и акушерката)Simple Smile) Беше като на барбекю :ПП След това един месец ще имаш едно като кървава слуз, това докато изтекат парченцата изгорено, и докато падне това което става като "сруп" на раничката. През това се избягва секс и вдигане на тежко. След идването на мензиса утиваш пак на преглед за да види доктора дали всичко е наред и забраяш за проблема. Не се безпокой, нищо страшно няма.
мен ме горяха два пъти с ток и въобще не боли казва ти го човек който от най-малката болка припада,но тогава нищо не усетих,и моята беше голяма и кървеше и всичко свърши за 10мин.
Виж целия пост
# 7
Разкошни сте момичета, Не знаете колко много ме успокоихте , е признавам си малко си ме е страх но горе долу ми стана ясно  за какво става дума. Благодаря ви , радвам се че ви има и че споделихте с мен тревогите  ми. Бъдете живи и здрави и много усмивки. dancing dancing dancing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия