Плуване - къде?

  • 3 407
  • 16
Мами, къде водите децата си на плуване? Ние зимата бяхме на Академик, но водата е много студена.... Знаете ли някое друго място, където температурата на водата не е толкова ниска?
Виж целия пост
# 1
 Nqkoi sof ushilisha imat pluwni basejni.Razpitaj koe ti e naj blizkoto.Kogato zapiswah decata w ushilishe prowerih.Izbrah naj blizkoto -dobro ushilishe s basejn,kum nego.
Виж целия пост
# 2
Ние водиме сина ми на Спартак, там топлят водата в "малкия" басейн и има доста дечица - няколко треньора работят с тях!
Виж целия пост
# 3
Проверявала ли в комплекс "Октомври" към Технически Университет. Доста познати водят там децата си, но не съм ги питала за температурата на водата.
Виж целия пост
# 4
Не съм проверявала никъде още, затова питам. Ще ми се да е някъде около нас - Гео Милев, Плиска, Редута, Слатина....
Виж целия пост
# 5
Синът ми ходи на плуване на басейна на баня Мадара.Доколкото знам там водата е най-топла от всикчи басейни. Успех!
Виж целия пост
# 6
Синът ми ходи на плуване на басейна на баня Мадара.Доколкото знам там водата е най-топла от всикчи басейни. Успех!
И аз така чух. Какви са цените - на ходене, абонамент?
Виж целия пост
# 7
Не съм проверявала никъде още, затова питам. Ще ми се да е някъде около нас - Гео Милев, Плиска, Редута, Слатина....
ние живеем в редута но вече година и половина водим сина ми /6г./ всяка събота и неделя от 13,00 ч, на плуване в Спартак
досега не ми е изстивал а от треньорката съм много доволна
успех Laughing
Виж целия пост
# 8
Здравейте, видях темата. Много ме заинтригува. Отдавна търся информация относно плуването. Моят син е на 1 г. и 7 месеца. Чудя се на каква възраст мога да го запиша на плуване и къде?   newsm78
Моля, да ми пишете, ако знаете подробности.

Благодаря!
Виж целия пост
# 9
От басейна на баня Мадара някои момиченца имат течение.Може би е пусната бактерийка.Внимавайте ,къде водите децата!
Виж целия пост
# 10
Самуил ходи в БСФС.
Два лева за треньор, четири за билетче за една тренировка.
Може да се купи карта - 28 лв. за осем посещения.
Виж целия пост
# 11
Моите си ходят на Академик.
Виж целия пост
# 12
Синът ми ходи на плуване на басейна на баня Мадара.Доколкото знам там водата е най-топла от всикчи басейни. Успех!
И аз така чух. Какви са цените - на ходене, абонамент?
Цената на едно посещение е 6 лева,а на картата 36 лева за 2 пъти седмично.
От басейна на баня Мадара някои момиченца имат течение.Може би е пусната бактерийка.Внимавайте ,къде водите децата!
Не съм чувала за подобен проблем,но е напълно възможно.
Виж целия пост
# 13
Крис си ходи цяла година вече в Спартак.Имахме няколко посещения в  Спортната палата при СОНЯ ДАНГАЛАКОВА.И ми каза така басеина не ми харева тук иначе учителката е много добра  ъчини казва н аповече неща.За Мадара не искаха да ни вземат защото бил малък,тоест не учи #Crazy newsm78иначе там ми е наи близко.В момента не ходиме.И се чудиме къде да продължим?????
Виж целия пост
# 14
Дъщеря ми ходи от училището в някакво училище в Люлин 56 или 76 не съм сигурна . Тя е доволна. От училище ходят с микробус - таксата е 40 лв. за месец - 2 пъти в седмицата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия