Има ли момичета, който са ходили на диетолог в Младост?

  • 2 097
  • 12
Въпросът ми е конкретно към момичета, който посещават или са посещавали диетолога във фитнесцентър МЛАДОСТ. Какви са цените там? Аз съм ходила веднъж, заплатих 50 кинта, после 2 пъти ходих на контролни измервания, сега ми предстои да отида за пореден път, но не знам какво да очаквам като цена и как процедира Ипократис след първите посещения????

Има ли някой който е ходил повечко при диетолога там??? Mr. Green


Виж целия пост
# 1
Има ходили при него от форума. Аз още не съм.
Виж целия пост
# 2
След първото посещение имаше 2 или 3 контролни измервания. Безплатни. После май се плащаха още 30 кинта, ако не ме лъже паметта. Може и да бъркам обаче... не помня. Най- добре звънни във фитнеса на инфото, или директно на Ипо и питай.
Виж целия пост
# 3
Звъннах казаха ми 35 кинта! О.К. Въпросът е тези пари за какво ги давам за посещение веднъж ли илипак след това следват контролни измервания...че ако е за едно качване на кантара малко е ...скъпичко Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Следват пак 2 или 3 контролни измервания, както и смяна на режима, ако прецени, че има нужда. Той, всъщност на 3-4 седмици прави промени в режима.
Другото, което се сещам е, че той понякога забравя кое мерене ти е подред и не ти взима пари.
Виж целия пост
# 5
Umma е права, аз миналата година го посетих. Тогава таксата беше 30 лв. Сега е увеличена на 50 лв. Не ми е взимал никакви други пари, въпреки че ми смени режима на два пъти. Има голям ефект, но комбиниран със спорт поне два пъти седмично. Успех, той наистина може да те стимулира да отслабнеш и най- важното е че не гладуваш, а ядеш рационално.  Grinning
Виж целия пост
# 6
Umma е права, аз миналата година го посетих. Тогава таксата беше 30 лв. Сега е увеличена на 50 лв. Не ми е взимал никакви други пари, въпреки че ми смени режима на два пъти. Има голям ефект, но комбиниран със спорт поне два пъти седмично. Успех, той наистина може да те стимулира да отслабнеш и най- важното е че не гладуваш, а ядеш рационално.  Grinning

И аз съм ходила при него и всичко , което казваш е така.

А по темата - ами аз след 2 контролен спрях и фитнес и всичко, че имах работа и след 10 дни пак съм на линия
Виж целия пост
# 7
Umma, а какъв беше ефекта ??? Ти колко време ходи!!!

Момичета, няма ли да се включи още някой, който е ходил там...по-дълго време, моля ви се, споделете!

 Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 8
Umma, а какъв беше ефекта ??? Ти колко време ходи!!!

Момичета, няма ли да се включи още някой, който е ходил там...по-дълго време, моля ви се, споделете!

 Praynig Praynig Praynig
Целият режим при мен продължи 3 месеца(продължих и след това да спазвам режима, но си давах повече почивка, но когато човек добие навика да се храни правилно, диетолога става излишен) отслабнах с 8 кг., но съм чувала че се стига и до минус 20кг. Зависи кой колко има да сваля. При мен нямаше нужда от повече, не че бях пълна, но успях да изчистя всички излишни мазнини, да не говориме че прогоних целулита с правилното хранене, спорта и пиенето на много течности. Аз съм "за". Ипо е голям професионалист. Освен че е диетолог, той е инструктор във фитнеса и също по екстремна аеробика и гимнастика за бременни. На всеки преглед освен че се измерват килограмите, се измерват и обиколка на талията, ханша, обиколката под бюста, обиколка на бедрото, ръката и мазнините също със специален уред. Мисля че няма какво друго да ти разкажа. Важното е човек да бъде упорит в това което иска да постигне и да не се предава! Останалото остави на него  Grinning
Виж целия пост
# 9
Моцарелка, ти да не би да си се предала, какъв е ефекта при теб, досега? Имай в предвид, че някои хора отслабват повече на килограми, а други на обиколки. Тук при този режим важното е не да се отслабва изведнъж, а по 2-3 кг. месечно и ефекта да се запази за дълго време. Диетата обаче е изпита, ефект имаше на 5 мои колежки. Беше като заразно. Виждайки ефекта всяка една се амбицираше да стопи мазнините. Дори го приложих на сестра ми. Тя няма време да спортува, но успя да свали 6кг. за два месеца. Най-много ме радваше свободния ден, когато можех да ям донасита, което липсва във всяка друга диета. Може би ще приложа режима отново, след като спра с кърменето. Питай ако има нещо.
Виж целия пост
# 10
Umma, а какъв беше ефекта ??? Ти колко време ходи!!!


Първоначално при сравнително стриктно спазване на режима и сравнително рядко ходене на тае- бо и пилатес, за около 3 месеца свалих около 7 кг. Трайно.  Като този период съвпадна с Коледно- Новогодишните празници, които продължават до средата на януари, когато си яддях всичко. След това спрях да ходя при него, съответно не бях и толкова стриктна в режима. Но метаболизмът ми вече се беше задействал. Почнах да ходя на фитнес минимум 2 пъти седмично. Свалих още 3 кг.
Всичко казано от ЕЛ за Ипо е вярно на 1000 %- много е добър.

Сега, когато  качих за 3 месеца 2 кг. от безразборно тъпчене с какво ли не и предимно- от заседяване, отново се опитвам да спазвам неговите режими. Даже се чудя, дали да не го посетя отново- страхотен стимул ми беше.

Даже току- що го реших-  края на януари пак ще го посетя. Blush
Виж целия пост
# 11
Момичета запалихте ме и мен.
Я разкажете на кратко какво Ви прави този човек вълшебник Simple Smile
моля
Виж целия пост
# 12
Само хубави неща  Mr. Green
Знаеш ли къв е готин... ммммммммм, страхотен е.  Heart Eyes

А сега сериозно- изготвя ти режим на хранене, който не цели драстични резултати. Свалянето става по- бавно, но пък е трайно.
В общи линии- това е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия