Открита зимна пързалка!!Карате ли зимни кънки?!

  • 2 298
  • 21
Току що чух по новините- в София вече има открита пързалка за зимни кънки Laughing Не казаха обаче къде се намира, ако някоя мама знае да каже!Щели да обучават и деца, което е страхотно!! Аз лично съм пробвала да се науча в Зимния дворец преди години, но за 1 посещение, разбира се, не се научих! Колко ст вас умеят да карат кънки - за съжаление такива съоръжения в България се броят на пръсти? А за децата е голямо забавление, дано да има последователи на идеята Laughing Laughing
Виж целия пост
# 1
Зимната пързалка доколкото знам ще бъде през НДК. Задължително ще идем. Аз съм ходила няколко пъти в Зимния дворец. Много е приятно (и много болезнено Embarassed). Нямам кънки, но там ще дават под наем.
Виж целия пост
# 2
Аз,много добре карам кънки Peace.Благородно ви завиждам за пързалката Grinning.Едно време в нашия град имаше,но сега на нейно място се издига блок.Имахме и отбор по хокей на лед.Имаме у дома дори професионални мъжки обувки за пързаляне.
Виж целия пост
# 3
Това ще бъде страхотно ако найстина стане. Дано да не си останат само с идеята.  А знаете ли кога ще я отворят. Леле не съм се качвала на кънки много отдавна, но ми се ще да заведа каката. Аз кънки имам /ако майка ми не ги е раздала/ от 37 до 40номер. Много ми се ще да покарам. Тази година се бях замислила за ролери, но не можах да намеря за каката 26 - 27 номер.
Виж целия пост
# 4
Като тийнейджър не пропусках свободна пързалка на Славия, ходехме и на Зимния, и на Червено знаме, беше много забавно!
  След 13 годишна пауза, преди две зими се качих на кънки и се оказа, че не съм забравила да карам. Момчетата ми извадиха душата миналата зима да ходиме на пързалка, но не се получи. Мъжа ми не кара и не знам как бих се справила с две начинаещи деца сама. Дано тази зима организираме нещо да ги заведа.
Виж целия пост
# 5
Ооооообожавам кънките, и зимни, и летни!!! Ще си гушна дребното в слинга и ще направим един пирует на пързалката! Малко преувеличих  Embarassed, но това е от вдъхновение!
Нямам търпение!!! Но не схващам къде и как пред НДК?!   bouquet
Виж целия пост
# 6
Страхотно! Аз така и не съм се качвала на кънки, въпреки че откакто съм в София (10 години) всяка зима се каня да направя сефтето Simple Smile Е, желанието все още го има Wink А за откритите пързалки - винаги са ми се стрували страхотна идея и съм съжалявала, че тук няма такава.
Виж целия пост
# 7
Днес ходихме с малката на разузнаване.Намира се на гърба на НДК.Входа е 3лв.Има и учители.Като оборудвам малката с кънки ще се пуснеме(не си падам по оборотните).Ако някои продава малък номер-до 30 да ми пише.
Виж целия пост
# 8
Ура! Ура! Ура! тръгвам за София!
Виж целия пост
# 9
Тамън моите си идват от там,и не са очаровани.Пързалката е много малка и цялата била във вода!Може би ако е много студено ще става за нещо.Хем и хората ще са по малко.
Виж целия пост
# 10
Аз също карам, голямо удоволствие е. Карам във Зимния дворец, тъй като ми е по-близо от другата пързалка - Славия. Това е, други няма в София, а в страната всичко е разрушено  Confused.

Що се отнася до откритата пързалка, инициативата е чудесна. Вярно е, че е мъничка, но пък за сметка на това ще работи 12ч. на ден, което значи, че няма да има големи стълпотворения, може би само към 18-19ч. Като размери е 1/3 от площта на Славия и голямата пързалка на Зимния.

Вход за 1.30ч. каране - 3 лв, кънки под наем - също 3лв.


Ще се видим там... Mr. Green Ще се видим там... Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Момичета освен тази пързалка се очаква да бъдат открити тази зима още две, като едната ще се мести по кварталите newsm78(така каза господин кмета).До тогава ще ползваме каквото има Peace
Виж целия пост
# 12
Здравейте момичета,след 15 год. се качих на кънки.Ходихме на НДК,беше страхотно само не ми харесаха кънките.Кажете моля на коя пързалка  има кънки  поднаем за фигурно пързаляне (със зъбчета)?Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 13
Знаете ли дали има още ледена пързалка пред Народния театър?
Виж целия пост
# 14
Знаете ли дали има още ледена пързалка пред Народния театър?

амиииииии, на 14.01 си имаше... Не вярвам за 1 седмица да са я махнали... Няма резон. ТАМ си е Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия