Разширени вени- как облекчавате болката?

  • 2 832
  • 25
Е това е въпроса. Болят ме , а не знам какво да правя. С Лиотон съм се мазала ефект нулев. На доктор ходих той нищо не ми изписа и сега се чудя какво да правя. Ако ще и някаква бабешка рецепта да е пак ще опитам.
Виж целия пост
# 1
аз тренирах усилено и ще ти кажа как правех аз- след тренировката на автобуса и вкъщи, оттам в банята с ледена вода, после на високо и като се успокоят вече съм заспала Peace, има най- различни други охлаждащи гелове, не забравяй, че стоенето на едно място дълго време е коварно и нищо няма да ти помогне, ако е така  bouquet
Виж целия пост
# 2
По-добре ли се чувстваш когато тренираш?
Виж целия пост
# 3
краката си ме болят, аз тренирах балет, ама след това е много гадна болката, но като ги изстудя и всичко си минава Peace
Виж целия пост
# 4
Мятам се на крос тренажора и без това едни килца за сваляне ме чакат доста отдавна.
Виж целия пост
# 5
ти предполагам, че повече от час няма да въртиш на тренажора, внимавай само да не ти е много горещо в стаята и такива неща от които се засилва болката Peace
Виж целия пост
# 6
Моите вени спряха да болят след като си направих операция, която не беше нищо сложно или болезнено. С инжекции, ти слагат един препарат във вените и те се разграждат след около една седмица. Имаше малко болка през първите два дена, но аз не взимах никакви обезболяващи лекарства, защото не ми действат добре. Операцията не е скъпа, аз си я правих в Щатите и ми струва само 250 долара, което е сравнително евтино там. Ве4е 6 години карам без варикозни вени и се чувствам страхотно. Преди болката не се траеше, а сега направо забравих, 4е съм имала този проблем. Непременно си направи операция...наистина си заслужава.
Виж целия пост
# 7
само като чета и се виждам как никак няма да се оперирам Joy, не се обиждай, просто се ужасявам, въпреки че ако се наложи, няма къде да ида, ама засега доброволно май нямам желание  bouquet
Виж целия пост
# 8
Ами аз преди време, тука някъде четох за един гел :PROESCULTAN GEL, на Biogame, 4,60лв. Пише, че е с екстрат от кестени. Приятен е за мазане, можеш да пробваш, защото не е скъп. newsm78 Аз нямам сериозни проблеми, затова не мога да ти кажа колко е ефективен. А и много малко се мазах.
Виж целия пост
# 9
И аз имам същия проблем. Правих си склеротерапия миналата година, старите ги няма, но излязоха нови  Cry на същия крак. Най-странното е, че не ме болят, само се подуват и се виждат като извити змии  Sick , а на места имам и бучици. Хладните бани и вдигнатите крака помагат, но временно. Искам да знам има ли начин да реша проблема за винаги или поне да спра развитието до тук. И на операция съм склонна (макар, че 3 пълни упойки за по-малко от 12 месеца ще ми дойдат много  newsm78 ).
Виж целия пост
# 10
На мен ми изписаха Детралекс - 2 *1 хапче в продължение на месец, съчетано с Лиотон. Досега няма ефект /за 1/2 курс/ Crazy
Виж целия пост
# 11
И аз много време пих детралекс: 2-3 опаковки май. Ефект никакъв.  Sad
Виж целия пост
# 12
мале горките, аз спрях да тренирам, преди да стигна до вашето положение, ама аз съм само на 20, което значи че никой не е застрахован, а операцията с инжекциите, за която говорехме по- рано как ви се струва?
Виж целия пост
# 13
Теди, на мен ми се появиха с втората бременност; аз съм на 30г и отдавна не тренирам, освен ходене по магазини и кафета.
За операция - не знам, сега не ме болят, само изглеждам като паднала по много стълби, но, ако ме заболи, предполагам, че ще се навия и на хирургическа намеса. Confused
Виж целия пост
# 14
За какво трениране говорите, бе мами? Аз съм малко скарана със спорта, така, че...моите се появиха след първата бременност - рязко качване на много килограми и заседнал живот (да пазя бебето, че все на косъм беше). Лошото е, че отначало не си обърнах внимание.
   А за операцията аз ли нещо се бъркам или...: операцията представлява изрязване на част от вената и опъване на останалата - така съм чувала аз. А тук чета, че е нещо като разреждане на кръвта във вените  newsm78 Някой може ли да ми разясни? За склеротерапията: бият инжекция в проблемните места, като така не разреждат, а слепят мястото. Вената става неизползваема, не функционира; това е по-лекия начин, вместо ножа.

  Ако нещо съм в грешка или съм изостанала с инфото, моля коригирайте ме.   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия