знаете ли нещо по следния въпрос...?!

  • 567
  • 4
здравейте, след около месец ще трябва да раждам и засега съм избрала "Майчин дом"-София, но...чуват се някои притеснителни неща (непотвърдени разбира се) за някакъв евентуален хепатит там. Някой знае ли нещо по въпроса?
Виж целия пост
# 1
Знам по въпроса, че е ужасно.Малко добри мнения съм чувала за там, много лоши.Най-вече, че е голяма мизерия и има хлебарки.Не мога да кажа от опит.Раждах в Св.София.
Виж целия пост
# 2
Етърва ми работи в Майчин дом, но не съм чула такова нещо. Недей да вярваш на слухове, потърси по- сигурен източник
...лошите там условия са факт, но и също е факт, че специалистите са може би най- добрите в България. И двете си деца съм родила там #Crazy
Виж целия пост
# 3
И аз съм се насочила да раждам там, но за никакъв хепатит не съм чувала (майка ми работи там), така че спокойно, не се притеснявай, на добро място си се спряла  Peace
Виж целия пост
# 4
 И двете си деца родих там. Много съм доволна от всичко и бих препоръчала на всеки да се насочи на там. Там където са родилките и бебчетата не съм видяла хлебарки или някакви гадини. Не мога да кажа нища лошо за там.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия