Кърмене в тандем с чуждо бебе

  • 803
  • 9
Вчера си направихме експеримент с Духи Пухи и нашите не толкова малки кърмачета и им дадох да сучат двамата едновременно, че течах и да не се хаби материала  Mr. Green
Прилагам снимков материал да видите как се държат за ръце гаджетата и колко е учуден Тони, че хем пускам манджа, хем не съм майка му  hahaha

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1595630

п.с. Шапка свалям на мамите с близнаци как се оправят   bouquet Не е толкова лесно да се удържат два бебока, особено, ако единият е толкова шавлив като Антончо  Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Страхотна снимка! Grinning Много са сладки бебоците!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
Супер сте  Hug
Виж целия пост
# 3
  Да точна така процедирам и аз  Simple Smile Само че слава богу моите още не са особено шавливи когато хапват и са наистина обаче гладни  Simple Smile Незнам като станат по-големки как ще е  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Супер сте Heart Eyes Като близначета изглеждат - никой не би познал, че не са Grinning
Имам аз едни страхотни компроматни снимки на Мери, кърмеща две големи девойки - Ива и щерката на Мъни, ама нямам кабел да ги сваля от тел на компютъра Laughing
Виж целия пост
# 5
Чудесна снимка! Наистина героини са майките на близначета!   bouquet
Виж целия пост
# 6
Aila, то мойто за 2 направо  Crazy  Ако знаеш ква е борба като яде  Twisted Evil  Добре че Калинка кротичка  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Браво страхотна снимка  Peace
Виж целия пост
# 8
Много сте сладки, браво!  Heart Eyes

Хриси чакам си аз снимките с нетърпение  bouquet, много мил и весел спомен!
Виж целия пост
# 9
Страхотни сте  Joy Joy Joy Мноооооого сладка снимка!
И аз чакам снимките с нетърпение!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия