Да му писне на човек от "кадърни" доктори и тяхната лакомия

  • 2 097
  • 12
     Момичета,прочете линка,на който случайно попаднах.Аз останах меко казано потресена!Чудя се няма ли справедливост и закони в тая скапана държава?!Няма ли най-накрая тия "лекари" да бъдат наказани и да се спре с тази тяхна "безсмърност",да престанат да се чувстват недосегаеми.Повечето от нас в този форум /,ако не и всички/ са и за съжаление жертва на тези   "кадърни лекари".Все недовидяли нещо,все се забавили с адекватните реакции;това изследване не направили,онова изследване не направили.....И кой страда ние.
     Незнам как човек може въобще да има доверие в лекарското съсловие след всичките тези "инциденти",в които те разбира се "нямат" вина.А на всичкото отгоре това,което се е случило с момичето било порочна практика в А.Г. клиниките за повече пари.
   Нямам думи!
  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=140160.0
Виж целия пост
# 1
Ася, това е огромна лекарска грешка. Добре покрита с постни хартийки.
И какво - малко клинични пътеки (те така го наричат). За да вземат по 5 лв. премии отгоре.  #2gunfire
Виж целия пост
# 2
Незнам потресена см от небрежноста на докторите. Но нали си взимат  парите Преди 3м. Си изпатих ужасно мойта половинка искаше да ги съдим но файда няма.
Виж целия пост
# 3
Жалкое  нямам думи тези доктори са позор.Лошо е че нищо неможе да се направи само ние обаче продължаваме да страдаме Cry
Виж целия пост
# 4
Как може да има такав гавра с човешки живот ???????? #Cussing outНима парите са най важното на този свят и да загърбиш заради тях собственото си "Аз"и да забравиш, че като си лекар или друг мед. работник вече не си "човек"...НЯМАМ ДУМИ
Дълбок поклон пред всички родители загубили дечицата си  Cry
Виж целия пост
# 5
съжелявам, че късно се включвам, но това е престъпление. съжелявам родителите и се надявам да има възмездие за такива некадърници и безотговорници. мила бъди силна и не се предавай, не да ги смажиш, а да ги убиеш е малко.
Виж целия пост
# 6
Нека Господ ми прости,но "Да им се връща двойно,това което са сторили,защото няма осъден доктор!"Алчноста на едни погубва живота на децата ни!
Виж целия пост
# 7
Нека Господ ми прости,но "Да им се връща двойно,това което са сторили,защото няма осъден доктор!"Алчноста на едни погубва живота на децата ни!
на сто процента съм съгласна.
Виж целия пост
# 8
Нека Господ ми прости,но "Да им се връща двойно,това което са сторили,защото няма осъден доктор!"Алчноста на едни погубва живота на децата ни!

Поредна вечер стоя и плача newsm45 smile3518 пред компютъра и се чудя до кога?!Това което прочетох тук направо ме вцепени думи нямам.Да бъде силна майката и близките и ако могат и имат сили наистина да търсят отговорност. 
Емски напълно съм съгласна с теб! Може да ми е грях цял живот пред Бог но ,да им се случи най-голямата мъка,защото възмездие друго няма! #2gunfire #Cussing out
Виж целия пост
# 9
Това е нещо непростимо.Какви са тези лекари и въобще защо ги наричате лекари ,та те са убийци и то от най-хладнокръвните.Просто съм потресена и нямам думи. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 10
Омръzна ми като отида на лекар да гледат на мен само като на поредната премиика или иzвор на пари. Писма ми да страдам zа6тото "докторът" само е пресмятал колко 6те вzеме сега от мене  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire

"Да им се връща двойно,това което са сторили,защото няма осъден доктор!"
 newsm61

Виж целия пост
# 11
За голямо съжаление ако здравеопазването ни е на това ниво то е защото ние самите позволяваме създаваенето на тази корупция! Ами да докторите стават не хора а чудовища защото сме ги научили да им плащаме под масата и защото всички сме убедени, че ако не си платим ще се случи нещастие! Връщане назад няма! Така сме си научили и докторите и полицаите и толкова други професии ... Нa кой да се сърдим сега!!!???
ЕДНА ДЪРЖАВА Е ТАКАВА КАКВАТО Я ПРАВИ НЕЙНИЯ НАРОД!!! НЕКА ДА ПРОДЪЛЖИМ ДА СИ СПИМ ДЪЛБОКИЯ СЪН!!!
Виж целия пост
# 12
Момичетата не е вярно че няма осъдени лекари, аз знам за поне 4-5 такива случаи и то за доста сериозна сума , единия е за 200 000. Човек трябва да си търси правата защото правата му няма да го потърсят !!!!!!!!!!! Трябва да ги съдиш, най- малко за да предпазиш и други невинни душици. Нека се борим докрай  #Cussing out
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия