Промени ли се нещо след брака?

  • 2 275
  • 46
Здравейте, правя така да се каже едни проучване по въпроса: промени ли се нещо във взаимоотношенията би след като сключихте брак". Ще ми бъде интересно да разбера вашите мнения!
Виж целия пост
# 1
За тези които са живяли преди брака със съпрузите си вероятно нищо не се е променило , но за тези които едва след брака започват да живея заедно доста неща се променят gydi . Нормално е битовизми като  newsm75prostorcooknewsm71smile3504 да покажат и други страни от характера на човека , които не винаги са такива каквито ни се е искало.
Виж целия пост
# 2
Абсолютно нищо.Единственото,което се промени,е още едно име във фамилията ми.
Виж целия пост
# 3
Имаше подобна тема.
След брака не толкова,колкото след появата на дете.Всичко се обръща с главата надолу./образно казано/ Grinning
Виж целия пост
# 4
Да мисли си,че съм му длъжна да му слугувам,да съм един вид домашна прислужница.И все пак напоследък започна по малко да се променя към по-добро.
Виж целия пост
# 5
Да, наложи се да се  справям с повече отговорности.
Виж целия пост
# 6
Нищо не се промени, освен че се обичаме повече Simple Smile
Виж целия пост
# 7
За тези които са живяли преди брака със съпрузите си вероятно нищо не се е променило , но за тези които едва след брака започват да живея заедно доста неща се променят gydi . Нормално е битовизми като  newsm75prostorcooknewsm71smile3504 да покажат и други страни от характера на човека , които не винаги са такива каквито ни се е искало.

Така мисля и аз Peace

Ние и така си живеехме заедно, та нищо не се промени (освен фамилията ми Wink)
Виж целия пост
# 8
За тези които са живяли преди брака със съпрузите си вероятно нищо не се е променило , но за тези които едва след брака започват да живея заедно доста неща се променят gydi . Нормално е битовизми като  newsm75prostorcooknewsm71smile3504 да покажат и други страни от характера на човека , които не винаги са такива каквито ни се е искало.

Peace
Виж целия пост
# 9
Повече задължения и отговорности, по - малко лично време Cry. Искам да уточня обаче че не сме сключвали брак , а живеем на семейни начала. Така че подписът не променя нещата а появата на детето бих казала Grinning
Виж целия пост
# 10
След брака не толкова,колкото след появата на детето.Всичко се обръща с главата надолу./образно казано/ Grinning

Напълно подкрепям!
Виж целия пост
# 11
Абсолютно нищо.Единственото,което се промени,е още едно име във фамилията ми.
Peace
Виж целия пост
# 12
Не Naughty Бракът сам по себе си не може да промени нищо Peace
Виж целия пост
# 13
Абсолютно нищо.Единственото,което се промени,е още едно име във фамилията ми.

 Peace
Виж целия пост
# 14
След брака не,но след раждането на първото дете всичко се промени,естествено. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия