Препоръчайте ми съдомиялна

  • 829
  • 11
Тези дни мислим да си вземем съдомиялна за 9-10 комплекта.Искаме да има отложен старт, да мие добре и да е икономична и на разумна цена.Препоръчайте ми марка и модел Hug
Виж целия пост
# 1
Има много такива теми, потърси с търсачката.
Всеки гледа от своята камбанария и ще ти препоръчат различни марки. Аз съм доволна от моята- Бломберг и ти припоръчвам нея. От Шани знам, че Зануси е много хубава.
Виж целия пост
# 2
Търсачката не работи, затова пуснах темата Confused
Благодаря ти за отговора  bouquet
Виж целия пост
# 3
Прегледай сайта на Техномаркет! Набележи си няколко в определения ценови диапазон и ги виж на място как изглеждат и консултантите какво ще ти кажат за тях!
Аз си бях набелеязала Горение или Електролукс и молих за съвети тук във форума. Спомням си, че съветваха да е с метални перки, подвижна кошница, индикатори за соли и гланц. В крайна сметка си взехме АЕГ. На мен обаче ми липсва функцията 1/2 миене и овлажняване, но това е много рядко. Обикновено всеки ден си я запълвам цялата /12 компл./.
Виж целия пост
# 4
Остави това търсене.Само Фагор.Те са номер едно!
Виж целия пост
# 5
Моята е такава  http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=682156&cat=68&f=3656,  доволна съм
Виж целия пост
# 6
бош  Peace най добри са
Виж целия пост
# 7
...От Шани знам, че Зануси е много хубава.

хахахаха, стига де.  Laughing

Моята е старо Зануси, ама яко старо. Не мога да гарантирам, че съвременните Зануси ще са с това качество. По принцип би трябвало, все пак са в групата АЕГ, Електролукс, Зануси.
Не се обвързвам с конкретна марка или с какъвто и да е акъл по Темата. Мога само да пожелая късмет на търсещата  Peace
Виж целия пост
# 8
Ние сме със Сименс,няма отложен старт,но съм доволна как измива съдовете
Виж целия пост
# 9
Моята е Candy за 15 комплекта и НЕ ти я препоръчвам! Постоянно "забива", незнайно защо...
Виж целия пост
# 10
Електролукс
Виж целия пост
# 11
Gorenje и съм много доволна  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия