Kak да премина от НАН на друго мляко?

  • 897
  • 8
Здравейте,
Искам да сменя млякото на Алекс, но се чудя дали отведнъж или постепенно. Питах 2 педиатри и се дразня, защото всеки път ми повтарят че не било необходимо да се сменя. Аз използвам НАН на Нестле, но зная че не е най-доброто а и акото на бебето стана тъмно зелено откакто не му давам кърма. Първия месец беше на смесено.
Виж целия пост
# 1
Освен че стана зелено от Нана получихме и запек. Нико получаваше зверски колики като се опитах да сменя млякото от раз и затова го заменях постепенно. На корем4ето му трябва известно време за да свикне с новото мляко. Първи ден само един биберон Милумил а останалите Нан, втори ден два биберона Милумил и така докато минахме изцяло на Милумил.
Виж целия пост
# 2
Освен че стана зелено от Нана получихме и запек. Нико получаваше зверски колики като се опитах да сменя млякото от раз и затова го заменях постепенно. На корем4ето му трябва известно време за да свикне с новото мляко. Първи ден само един биберон Милумил а останалите Нан, втори ден два биберона Милумил и така докато минахме изцяло на Милумил.

сега акото му не е зелено нали?
Виж целия пост
# 3
Не не е.Но не знам дали специално Нан е причината за зеленото аки.
Виж целия пост
# 4
Не не е.Но не знам дали специално Нан е причината за зеленото аки.
Много е възможно да не е от Нан-а. Консултирай се с педиатъра си, но мисля, че не е проблем да минеш направо на друго мляко, а не постепенно.
Виж целия пост
# 5
Никак не ми се вярва да е от NAN-а да ти кажа чесно то е по-хубаво от разните му там Фризо.....консултитай се с педиатър,незнам мисля че направо може да се смени ,но пак не се снае как ще му понесе коремчето на детето!Успех!
Виж целия пост
# 6
Акото на бебето се променя при смяна на храната. Само изменение в цвета не е причина за притеснение. Ще видиш като почнеш да захранваш как лилави ако-та ще подменяш/при банан например/.Даваш ли сокчета, може от сокче да е станало зелено....
като преминеш на адаптирано се запичат бебетата също, това си е период, помагай по едно и също време с термометъра и това е....
ако млякото ти се разбива , без остатък , зашо ти е да го сменяш...ако искаш все пак да пробваш пробвай нутрилон/ но цвета на акито не мога да прогнозирам Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 7
Ето няколко линка. Не всички се отнасят точно до твоя въпрос (в момента нямам много време да ги прегледам подробно), но някои ще ти бъдат полезни, предполагам:

ЗА СМЯНАТА НА МЛЯКОТО:
Мога ли да сменя млякото?
Смяна на млякото,как???
Сменяте ли без причина адаптираното мляко?
За смяната на адаптирано мляко
Как да сменя адаптираното мляко???
Може ли на своя глава да сменя млякото?
От Frisolac към Frisomel?
От Фризолак на Аптамил1???
Може ли да навреди на бебе, ако сменям млеката?
Смених АМ - някой правил ли го е ей-така без причина?
Зверски колики и запек-да сменям ли млякото?
Как да сменя млякото-отведнъж или по-малко?
Комбиниране на различни адаптирани млека
Вредна ли е честата смяна на адаптирано мляко?
Колко марки АМ сменихте?-Анкета
Хранене с два вида АМ
Виж целия пост
# 8
Ако си решила вече да го сменяш-сменяй го ,но по принцип не е желателно ако не създава някакви проблеми при детето поради което да се наложи смяна на АМ.
Така мисля аз. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия