момичета, едно голямо питане?????

  • 1 246
  • 15
Правя си редовно маска с газ, мас и други неща, но в последно време започнах да слагам и една глава счукан чесън. Възможно ли е от това да получа страхотни сърбежи по главата. Някой от вас има ли такива наблюдения
Виж целия пост
# 1
възможно е, Защо не. може просто кожата на главата ти да е по_чувствителна и да не й  е понесъл чесъна.
Виж целия пост
# 2
Много вероятно е и да е от него,с такваз комбинация може и да има такова действие,инак съм чувала за мазане със сок от чесън,ама то при тежък косопас.
Виж целия пост
# 3
По-вероятно е да е от газта. Тя изсушава косата. Колко газ слагаш?
Виж целия пост
# 4
Вероятно ти идва много силна тази маска, а газ+чесън не съм чувала  newsm78 Прави си ги отделно и ги редувай - веднъж маската с газ и веднъж маската с чесън.
Виж целия пост
# 5
Майко мила, как издържаш на миризмата  #Crazy
Виж целия пост
# 6
По-вероятно е да е от газта. Тя изсушава косата. Колко газ слагаш?


И аз мисля че е газ
Виж целия пост
# 7
 #Crazy И какъв ефект трябва да има това чудо... освен сърбежи? newsm78
Виж целия пост
# 8
не мога да си сложа такова нещо на косата  Shocked
ти забеляза ли откога са сърбежите. ако са се появили след като си добавила чесъна, значи е от него. ако не, сигурно е от газта.
Виж целия пост
# 9
И газта и чесъна изсушават много косата,затова по добре ги редувай.Слагай чесън със зехтин и отделно мас и газ.
Виж целия пост
# 10
Много вероятно е и да е от него,с такваз комбинация може и да има такова действие,инак съм чувала за мазане със сок от чесън,ама то при тежък косопас.


И аз така знам Naughty
Виж целия пост
# 11
И газта и чесъна изсушават много косата,затова по добре ги редувай.Слагай чесън със зехтин и отделно мас и газ.

И аз съм на същото мнение.
Но бих ти препоръчала да спреш за известно време да си почине кожата,възможно е да се получи обратният на желаното ефект, от пренасищане Thinking
Виж целия пост
# 12
и аз мисля ,че трябва да си почине малко косата ти..след това ги редувай -газ+мас и чесън+зехтин и сама ще разбереш от какво се получава сърбежът newsm03 newsm10 smile3521
Виж целия пост
# 13
Правя си редовно маска с газ, мас и други неща, но в последно време започнах да слагам и една глава счукан чесън. Възможно ли е от това да получа страхотни сърбежи по главата. Някой от вас има ли такива наблюдения

И с каква цел - против косопад, за по-бърз растеж?

Аз предпочитам готовите маски.
Виж целия пост
# 14
момичета, супер сте!!! Много ви благодаря за отзивчивостта. Просто май наистина прекалих със съставките на маската, а след това си слагам и готова, та съвсем се докарвам. Мисля, че наиситна временно ще спра с чесъна... newsm10 newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия