Противогрипна ваксина?

  • 1 818
  • 18
Да или не?Вие как мислите?
Виж целия пост
# 1
 Не. За детето или за теб? Не, че за мен има значение и в двата случая съм против.
Виж целия пост
# 2
Не!
Пусни анкета! Wink
Виж целия пост
# 3
Не.За никой от семейството ми.
Виж целия пост
# 4
Не.За никой от семейството ми.
И не само противогрипната!
Виж целия пост
# 5
Аз пък си сложих, както и на малкия. На тати им слагат от работа, така че всички сме ваксинирани   Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Не.За никой от семейството ми.
И не само противогрипната!

За мен не е така.
Виж целия пост
# 7
По принцип Не,но тази година му сложих на малкия една противогрипна.
Виж целия пост
# 8
Зящо всички сте толкова против?Аз толкова хубави неща прочетох за ваксините,че чак се надъхах да му сложа на детето.Вие обаче ме разубеждавате.
Виж целия пост
# 9
Да, трета година подред поставям и за сега съм много,много доволна. Peace
Виж целия пост
# 10
Не! за никой от семейството ми. Това си е един ежегоден фарс, от който се трупат доста пари. Не би донесла полза, но е вероятно да донесе вреда.
Виж целия пост
# 11
Зящо всички сте толкова против?Аз толкова хубави неща прочетох за ваксините,че чак се надъхах да му сложа на детето.Вие обаче ме разубеждавате.

Защо всички сте ЗА? Аз пък толкова лоши неща четох, че се надъхах да не му слагам на детето. Но кой ме пита. Mr. Green Избор нямам.  Sad
Виж целия пост
# 12
Зящо всички сте толкова против?Аз толкова хубави неща прочетох за ваксините,че чак се надъхах да му сложа на детето.Вие обаче ме разубеждавате.

Защо всички сте ЗА? Аз пък толкова лоши неща четох, че се надъхах да не му слагам на детето. Но кой ме пита. Mr. Green Избор нямам.  Sad
Мисля, че мненията са 50/50. Защо да нямаш избор? Мисля, че за разлика от другите ваксини в България, точно противогрипните не са доброволно-задължителни.  Mr. Green

 Амарена, аз лично прочетох и много отрицателни мнения за ваксините, данни, лични истории и прочее. За това съм против слагането не само на противогрипна, а и на всички останали. не искам темата пак да се превръща в борба на мнения за и против. Лично аз не разбирам смисъла на противогрипните, защото всяка година се съобщава за нов тип грип, дошъл от не знам къде си, а ваксините всяка година едни и същи. Уж всичко за първи път идва и се появява, променя се устойчивоста на вируса, пък после дайте да се боцнем с ваксина измислена за грип от преди 5 години. Не разбирам нещо. Ако не се изказвам много компетентно - извинявайте, но си следвам някаква моя си логика.
Виж целия пост
# 13
с мъжа ми си сложихме Peace
на малкия не, защото ни каза педиатъра, че е малък още.
Виж целия пост
# 14
аз съм против, няма да разказвам тъжни истории защо, но никога няма да сложа на детето си, нито пък на себе си
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия