Млечният крем на Сладкарници "Неделя"?

  • 2 949
  • 2
Някой знае ли какъв точно е млечният крем в тортите на Неделя? В сайта им пише, че е млечен, затова и аз така питам. Не знам във всички ли използват един и същ, но този, в торта Фантазия, го обожавам. Бих изчакала да пуснат търсачката, но ми трябва за днес  Praynig  Мисля да правя торта и бих искала да е с този крем. Благодаря предварително    bouquet  Heart Eyes   bouquet
Виж целия пост
# 1
Във 1 от темите тук имаше точно за този крем.
Пробвай да го пуснеш като "домашен крем" на сладкарници Неделя. Сигурна съм в това, защото много хора се бяха запалили по този крем. Точно в този форум го има като тема и имаше много рецепти
Виж целия пост
# 2
Търсачката не работи в момента и именно заради това пускам цяла, явно повтаряща се, тема.

Иначе чичо гугъл намери темата за плодовата пита, но не съм я яла и не знам дали е същият крем.  Thinking Там има рецепта за млечен баварски крем. Той ли е? Ако е той, някой беше писал, че се прави най-добре със сметана или със сметана и мляко, а не само мляко? Така ли е? И че се слага желатин.
Ако във Фантазия има млечен баварски крем, моля да ме светнете със сметана ли да го направя или с мляко, за да се доближи повече вкусът до този на Неделя, и да сложа ли желатин (колко?).

Ясно ми е, че няма да стане същият крем, но поне да прилича на него  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия