съдове за изцедена кърма

  • 1 257
  • 16
Здравейте  мами
Имам един въпрос-една моя приятелка ще тръгва на работа след няколко седмици а детето и е на 3 месеца.В какви съдове се  съхранява изцедената кърма за бебоците  докато мама  е на работа??
Благодаря предварително
На нея са и предлагали по магазините само на AVENT но те са доста скъпички.Има ли и други варианти???
Виж целия пост
# 1
Аз си купувам от аптеката стерилни чашки по 100мл и в тях си замръзвам кърмата.Едната струва 0,40лв.
Виж целия пост
# 2
Преди време имаше пликчета на Авент и използвах тях. След това ги спряха и започнаха тези конвейрчета. Можа да ползваш и стерилизирани буканчета от храна или пък пластмасови чашки Peace
Виж целия пост
# 3
АЗ използвам стъклени бурканчета, защото  в пластмасата(включително и на Авент) млякото придобива гадна синтетична миризма. Даже бях пускала тема във форума, според майките не е вредно, но аз не посмях да дам - миришеше ужасно.
Виж целия пост
# 4
Съхранявах я в стерилизирани бурканчета от пюре.
Виж целия пост
# 5
Аз я съхранявам в стъклени бурканчета от бебешки пюренца  Peace
Виж целия пост
# 6
Аз също съхранявам изцедената кърма в стъклени бурканчета, но започнаха да ми свършват. Откъде да си купя?
Виж целия пост
# 7
бупканчета продават по пазарите. знам, защото от детската кухня преди ми искаха 60 или колко бяха там бурканчета!
а тези стерилни чашки - как ги затваряте? и колок струват контейнерчетата на авент?
Виж целия пост
# 8
и аз като nikol5 ,стерилни чашки за урина се водят 100мл, струват 0,40лв
Виж целия пост
# 9
10 контернейчета на Авент струваха двайсет и няколко лева. Удобни са, но и аз мисля, че заради пластмасата млякото придобива по-особена миризма.
Аз ползвах стъклени шишенца от сокчета  Куинс, които стерилизирах. Хем пиеш течности за увеличаване на кърмата, хем имаш съдове за кърма.
Виж целия пост
# 10
Ползвам стерилни пликчета за кърма и в тях замразявам, а самите пликчета слагам в кутия във фризера.
Виж целия пост
# 11
Стъклени изварени бурканчета от пуре
Виж целия пост
# 12
В бурканчета от пюре .
Измивах ги и след това ги поливах с вряла вода.
Виж целия пост
# 13
Здравейте  мами
Имам един въпрос-една моя приятелка ще тръгва на работа след няколко седмици а детето и е на 3 месеца.В какви съдове се  съхранява изцедената кърма за бебоците  докато мама  е на работа??
Благодаря предварително
На нея са и предлагали по магазините само на AVENT но те са доста скъпички.Има ли и други варианти???
Контейнерите на Авент не излизат скъпо - 1 кутия излиза 21 лв, а вътре са 10 контейнера с капачки - е, вярно е, че са по-скъпи от стерилните чашки за урина, но пък могат да се използват многократно. Освен това са предназначени за кърма - няма притеснения относно безопасността на материала, от който са направени
Виж целия пост
# 14
Аз използвам стерилните торбички за кърма на Авент, миналата година като разбрах, че ги спират от производство изкупих наличните на пазара, та сега ми се намират за бебка. Доколкото знам в чужбина все още продават такива торбички, по-удобни са за употреба, защото заемат по-малко място във фризера, а и не се занимаваш да ги стерилизираш. Ако имате възможност някой да ви донесе от САЩ и Германия там със сигурност ги продават, но са на други фирми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия