Нови придобивки- зима 2006/2007

  • 41 087
  • 514
 Давайте  Peace

Есенни придобивки
Виж целия пост
# 1
Бубе, още не си показала новите ботушки, чакаме!
Виж целия пост
# 2
Ботушки на Bata  Twisted Evil
Сега обаче ми предстои важна задача (покупка).  Mr. Green
Черна рокля. Семпла, с дълъг или 3/4 ръкав. Подходяща не само за коледни партита, но и за нормална вечеря в приличен ресторант. Без пухове, тюлове, нищо да не дрънчи, бляска и пр. модни хрумки.
Да имате идея къде мога да намеря такова нещо в Сф? Обиколих и двата МОЛ-а, но нещо като нищо си харесах  Close
Виж целия пост
# 3
Бубе, още не си показала новите ботушки, чакаме!

Да, то май това ми е само новата придобивка Thinking

За да не ги снимам само тях, изрових две снимки, на които се виждат и ще ги пусна  Peace

ботуши 1

ботуши 2

Ботушите са на някаква българска фирма, но са много хубави, добре изработени и много удобни и здрави  Wink
Виж целия пост
# 4
Опитвам се да придобия едно кожухче от еко кожа, ама не мога да си харесам
аз пък тези дни си харесах късичко леопардово кожухче /естествена кожа/ и се чудя дали да си купя такова, дали няма да изглеждам твърде "евтина" с него   Blush /всъщност нито съм го мерила нито съм видяла цената, която няма да е съвсем незначителна и може пък да не ме устройва, но пък нещо се размечтах за коледен подарък hahaha/

какво ще ме посъветвате?
ходих да видя кожухчето, не го мерих, то аз направо изпитах страхопочитание към него като му чух цената. Очакванията ми бяха за цена около 350лв. Това струва 1065лв, не искам да изглеждам евтина на тази цена Sad
Виж целия пост
# 5
Бубе, от ботушите не добих никаква представа освен, че са кафеви, но пък видях че си била в Бургас инкогнито Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Хубави са ботушките! Я кажи ти кога си била в нашия град и не си се обадила?
Виж целия пост
# 7
Бяхме там точно преди да се подстрижа, значи преди около 10тина дена  newsm78

Ако имате желание, скоро пак може да дойдем и да се видим на кафе  Wink


Бубе, от ботушите не добих никаква представа освен, че са кафеви....
Е, как бе  Thinking Изнамерих снимка, дето се виждат и в профил и отпред  Rolling Eyes Поне горе долу не се ли вижда  ooooh!

Абе хубави са. Аз си ги харесвам  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Да се обадиш като дойде пак. Peace
Виж целия пост
# 9
http://snimka.bg/photo.php?photo_id=1626338
Tova e novata mi jiletka!
Виж целия пост
# 10


Аааа без снимка не се признава  Crossing Arms
Виж целия пост
# 11
още ли не сте разбрали - новичко кожухче
Виж целия пост
# 12
Ботушки на Bata  Twisted Evil
Сега обаче ми предстои важна задача (покупка).  Mr. Green
Черна рокля. Семпла, с дълъг или 3/4 ръкав. Подходяща не само за коледни партита, но и за нормална вечеря в приличен ресторант. Без пухове, тюлове, нищо да не дрънчи, бляска и пр. модни хрумки.
Да имате идея къде мога да намеря такова нещо в Сф? Обиколих и двата МОЛ-а, но нещо като нищо си харесах  Close
ОО и аз искам такава рокля... само че се чудя за нещо леопардово
пък може и черна в Вн ги има много само,че ме притеснява това че са много ама много тънки и схте ми умре ..д.. Mr. Green
Виж целия пост
# 13
още ли не сте разбрали - новичко кожухче
А снимка?
Виж целия пост
# 14

Допадна ми, много.
Със здраве да си я носиш. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия