Все още ми е интересно как ще отговорят вашите деца...

  • 2 052
  • 35
Така добре се заформяше темата и БАМ!   прецака се всичкоооо.
   Някога,някъде,група от професионалисти задали на деца от 4 до 8 години въпроса :"Какво според теб значи любов?"
Във Verdad ми е надеждата да съдейства пак,за да прочетете как са отговорили децата.
 Аз ,обаче,искам да прочета какво ще измъдрят вашите малчугани Simple Smile
Междувременно,част от отговорите на децата ви(от затритата тема) бяха публикувани в един сайт.Знам ,че ще се намери някой ,който да го открие(ако не самия инициатор).
  Очаквам уникалните отговори на децата ви(отново).
съжалявам,че аз самата не мога да реагирам с подробностите,които се надявам някой друг да поднесе Embarassed


 

 
 
Виж целия пост
# 1
http://bgit.net/feeds/index.php?action=post&postId=104531
 
Виж целия пост
# 2
Снощи го попитах моя почти седем годишен хубавец, очаквайки да чуя нещо велико...
Той ме погледна лукаво и промърмори: Секс. #Crazy
Виж целия пост
# 3
Ще го преживееш мила. Laughing
Питай мене - дъщеря ми беше на 13 години като я питах знае ли какво е презерватив.
Тя ми каза - а бе, и ти ли ще ме учиш ...  Twisted Evil
В часа на класния имали лектор на тема любов, секс и т.н., показно поставяне на презерватив на краставица.
Естествено на никой не му било интересно, дори демонстрирали на лектора как се поставя презерватив без ръце, със зъби, и то без да се скъса.  smile3517
Така, че има още много звезди да видите  Laughing
Виж целия пост
# 4
Мнооого има още да уча, ама наистина ме изненада. #Crazy
Аз си мислех, че ще е нещо за прегръдки, подаръци, целувки, пък той направо към секса, макар че не е наясно за к`во иде реч.
Виж целия пост
# 5
6 годишния ми син отговори-простичко.
Да обичаш Laughing
Виж целия пост
# 6
Питах снощи моята 4 годишна и тя отговори грижа, да обичаш някого.
Виж целия пост
# 7
чудя се и аз моя хубавец какво ще ми отговори след 2..3години newsm78 като ви чета добри отговори са ви дали дечицата но най ме разсмя отовора на сина на luna Laughing извинявай ако на тебе не ти е до смях
Виж целия пост
# 8
Ще го попитам Grinning
Виж целия пост
# 9
Лилия каза: "Да прегръщаш силно и да целуваш - това е любов!"  Grinning
Виж целия пост
# 10
Снощи го попитах моя почти седем годишен хубавец, очаквайки да чуя нещо велико...
Той ме погледна лукаво и промърмори: Секс. #Crazy

и моя така отговори,а на въпроса :какво е секс,каза........двама души да танцуват  Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 11
и моя така отговори,а на въпроса :какво е секс,каза........двама души да танцуват  Stuck Out Tongue Winking Eye

 hahaha Joy hahaha Joy Ами да, то си е вид танц..... Thinking Joy Joy
Виж целия пост
# 12
Анджелина попита ли го Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Моя го попитах току що и той ми каза:Когато някой се влюби в някой Grinningама дали знае какво точно значи да се влюбиш newsm78
Виж целия пост
# 14
Не успях да запиша всичко, но ето (на 5 години и 10 месеца)
-Какво е любов?
-Не знам
- А да обичаш?
-Да се ожениш за него, да го харесваш.... И да се ожените, да правите секс в леглото и най-важното - когато се роди бебето да не пушиш докато стане на 5-6 годинки. А не като Светлана да хвърлиш бебето и да ровиш по кофите да търсиш фасове.
 Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия