За магическите чаши...Ако може lionkata да погледне...

  • 845
  • 12
Поради това,че ги няма мненията след 03.12,ще помоля lionkataили някой друг,който знае сайта за тези чаши да го напише пак!
Благодаря предварително! Hug
Виж целия пост
# 1
Ето момичетааааааа
http://kalembg.com/
Виж целия пост
# 2
Мерси много-о-о-о-о-! Hug  bouquet
Виж целия пост
# 3
моля, моля.... Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Какви са цените
Виж целия пост
# 5
20 лв. е една чаша.
Виж целия пост
# 6
Смятам утре да се обадя да попитам,но все пак за колко време стават?И там като отида на място трябва да занеса обикновени снимки,ли newsm78?Ако някой знае ,нека сподели...
Виж целия пост
# 7
Ами аз съм си носила готови файлове там но предполагам че ако занесете снимки цифрови естествено...6те жи ги направят....
Срока на изработка е 2-3 дни...
Питайте като се обадите за подробности...много са любезни хората които работят там.
Виж целия пост
# 8
А за една чаша ще се навият ли, или трябва по-голяма бройка?Мисля да подаря някоя такамва сега на свеки за РД-то.

Намерих подобно нещо във Фотото на Шипка 12. Белите чаши са 12лв, цветните 20 лв. Дали е точно същото? Честно казано обслужващият персонал не беше свръх любезен, а и цветните чаши някак ми простееха... Имаше и някоя и друга кинта, ако се налагаше обработка на снимката, или компилация на различни снимки в една.
Виж целия пост
# 9
Аз имам питанка по въпроса за тези чаши, колко време стои снимката, дали само докато е гореща напитката или и ако е хладна, в смисъл ефекта да не е много кратък newsm78
Виж целия пост
# 10
Чашите са супер яки момичета...повярвайте ми:-)Аз работя в рекламна агенция и съм виждала подобни много неща,но това ме впечатлиха и мен!!!
НЕ е кратък ефекта...докато чашата е гореща се ижда снимката а като започне да истива започва да се скрива постепенно.Аз лично съм си направила черна з-то е най- ефектна нищо не се вижда на нея като е студена а само като се сгорещи.Друфите цветове също са хубави но печата на чашата т.е снимката и като е студена се вижда като кунтур.
Правят и по една чаша...колкото искаш:-)
Виж целия пост
# 11
Страхотни са тези чаши  bouquet Радвам се, че ви има момичета! Hug
П.П. Момичета току-що говорих с тях. Казаха че са останали само зелени и кафяви чаши. Също така ще приемат поръчка само с готов файл, т.като нямат време да го оправят сега.
Виж целия пост
# 12
Страхотни са тези чаши  bouquet
Момичета току-що говорих с тях. Казаха че са останали само зелени и кафяви чаши. Също така ще приемат поръчка само с готов файл, т.като нямат време да го оправят сега.
и на мен ми казаха същото  Peace чак след 15 януари за черните чаши  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия