ОХХХ, дойде и моя ред!!!!

  • 2 469
  • 52
И така имам 3 положителни теста от събота до днес!!! Иска ми се да не се радвам чак толкова много, докато не ми го е потвърдил доктирът, но не мога да се стърпя Embarassed Да не забравите да ме включите в списъка, а аз ви пускам бременлийски вирусчета, пък дано всички ви хванат! Лощото е , че съм с много остър бронхит и не мога да дишам, ако някой знае бабини лекарства, да казва моля, че съм си за антибиотик!  Praynig  На всички, които са се отчаяли, да кажа че ние опитваме от февруари месец, и вече бях сигурна, че ми има нещо много лошо и за това нищо не става, та чаках да намеря време да тръгвам по доктори, обаче ето че чудото стана и то само от два опита този месец!!!
Виж целия пост
# 1
ЧЕСТИТО МИЛА
МНОГО ЩАСТИЕ ТИ ЖЕЛАЯ И НАЙ-СЛАДКОТО БЕБЧЕ НАКРАЯ
Виж целия пост
# 2
Честито, GERA ! Пожелавам ти лека бременност и скорошно оздравяване!
Виж целия пост
# 3
ЧЕСТИТО!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 4
 ЧЕСТИТО МИЛИЧКА  Hug МНОГО ЛЕКА БРЕМЕННОСТ ТИ ЖЕЛАЯ И НА ФИНАЛА ЕДНО ПРЕКРАСНО БЕБЕНЦЕ   bouquet
Виж целия пост
# 5
GERA честито, миличка!
Много ама наистина много ти се радвам!

На коледа наистана стават чудеса!
Точно такива случаи като твоя ме карат да вярвам, че чудото ще се случи и на мен!
Ха дано щъркела да е с такива гащи каквито ги искаш  stork-boy stork-girl
 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 6
Честитооооо   bouquet
И дано да е заразно  Laughing
Виж целия пост
# 7
Много благодаря за пожеланията!!! На всички ви да се връща в най-скоро време!!!
Виж целия пост
# 8
Честито много лека бременност и едно сладко човече накрая!!!  bouquet
Виж целия пост
# 9
чудесна новина  Grinning
ЧЕСИТО! ЛЕКА И БЕЗПРАБЛЕМНА БРЕМЕННОСТ!!!   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 10
Честито Гера! Лека бременност и сладко здраво бебче на финала!   bouquet
Виж целия пост
# 11
Честито, Гера!!! Леки и безпроблемни 9 месеца  Hug
Виж целия пост
# 12
GERA честито, миличка

Като прочетох твоето начало -Оххх и си помислих нещо лошо, но тя вестта е прекрасна. Много, много се радвам за теб.

За настинката яж мед с лимон и си вземи хомеопатичен сироп за бронхите. Hug
Виж целия пост
# 13
Честито и от мен Гера  Hug  Hug  Hug...Живот издраве може да си имаме бебета в един и същи ден след 9 месеца  Praynig...И‌ аз още треперя в очакване док да си каже тежката дума  Rolling Eyes..Иначе и моите 3 положителни теста са на лице smile3521 newsm44...Честито още веднъж и дано всичко е ок с доковете, аз отивам след 2 часа...Успех на Нечакащите тази седмичка   bouquet
Виж целия пост
# 14
ЧЕСТИТО.  Hug
ЛЕКА БРЕМЕНОСТ И НАЙ-СЛАДКОТО БЕБЧЕ. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия