Май ще имам бебе

  • 2 379
  • 30
 newsm78 Както всички в този форум, така и аз много искам да имаме бебе.Пробваме от 4 месеца,но.....Този месец реших да си направя тест,преди датата на цикъла и резултата беше една по-тъмна и една по-светла чертичка.След 2 дни пак направих-същия резултат.И сега незнам, нямам търпение да минат още 2 дни да видя дали ще ми доиде,защото по-принцип съм точна- на 28 ден цъфвам.Признаци нямам никакви да ми дойде,включително и никакво течение,но и търпение нямам. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Две чертички са си бременност, така че тихичко честито от мен! А след потвърждението от доки ще има и едно доста по-шумно! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 2
И сега? Защо пускаш темата неразбрах само Rolling Eyes
Изчакай да ти мине датата и тогава теставай за най-сигурно. Ако има две черти честито и след десет дена на доктор.  Flutter
Виж целия пост
# 3
Две чертички са си бременност............

Абсолютно  Peace
Честито и от мен, лека и безпроблемна   bouquet
Виж целия пост
# 4
Пуснах темата,защото не мога да си намеря място!!!Не мога да кажа на никой, 4е нали се пазело тайна,нямам търпение да не ми дойде Rolling Eyes,та вие поне малко ме поуспокоявате.Едно гоооооооооооооооооооооооооолямо мерси на всички,и ще кажа какви са резултатите-ще има ли закъснение и какво е казала лекарката Laughing Стискайте ми палциииииииииииииии Praynig
Виж целия пост
# 5
айде и аз ще стискам палци всичко да е наред,а после ще има честитки Wink
Виж целия пост
# 6
Много тихичко честито... Wink
Виж целия пост
# 7
И аз стискам палци, миличка Peace. Засега и от мен само тихичко честито  bouquet!
Виж целия пост
# 8
Ще стискам палци Heart Eyes

Виж целия пост
# 9
Честито, дано всичко да е наред   bouquet
Виж целия пост
# 10
Честито, дано всичко да е наред   bouquet
Hug Peace
Виж целия пост
# 11
Честито и от мен, дано всичко да е наред  preggo
Виж целия пост
# 12
Пожелавам ти всичко това да е реалност и да те сполети най-голямото щастие да станеш майка.  bouquet
Виж целия пост
# 13
Честито................................. Peace
Виж целия пост
# 14
Тези две чертички са си чиста проба бременност. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Стискам палци и да се похвалиш. Peace
Лекинкооооо да ти честитя Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия