бременни мацки, какво ще облечете на коледното/НГ парти

  • 1 227
  • 19
Видяла съм се в чудо, нищо не мога да си харесам/ в нищо не мога да се харесам. Дори ми идват мисли да пропусна всички партита  Sad
Виж целия пост
# 1
Здравей.
И аз съм в същото положение.Напълнях с 10 килограма/а съм едва в третия месец/.Освен това коремът ми е твърде голям и се притеснявам.Изглеждам като в 7-мия месец,а ме е срам да кажа че съм едва в началото. Confused
Виж целия пост
# 2
Стига сте се притеснявали,де-все едно не сме (се) виждали бременни.Облечете нещо,в което ще се чувствате удобно.Ще ходите на среща,не на конкурс!
Виж целия пост
# 3
Стига сте се притеснявали,де-все едно не сме (се) виждали бременни.Облечете нещо,в което ще се чувствате удобно.Ще ходите на среща,не на конкурс!

Позабравила си явно какво е да няма какво да облечеш  Simple Smile
Притеснението ми идва най-вече от това, че искам доколкото е възможно в края на 5 мес. да прикрия бременността, че много народ ще ме оглежда и няма да се чувствам удобно.  До момента с костюмите съм го постигала, ама и на партито с работния костюм.. Confused.
Виж целия пост
# 4
Здравей.
И аз съм в същото положение.Напълнях с 10 килограма/а съм едва в третия месец/.Освен това коремът ми е твърде голям и се притеснявам.Изглеждам като в 7-мия месец,а ме е срам да кажа че съм едва в началото. Confused

Аз гледам по обикновените магазини още, че дрехите за бременни ми изглеждат доста клоунски, ама май  трябва по-добре да потърсим..
Виж целия пост
# 5
Стига сте се притеснявали,де-все едно не сме (се) виждали бременни.Облечете нещо,в което ще се чувствате удобно.Ще ходите на среща,не на конкурс!

Позабравила си явно какво е да няма какво да облечеш  Simple Smile

Може и да си права Rolling EyesА и аз бях с корем лятото,носих си спортните панталони с ниска талия и тениски,предполагам зимата е по-кофти.Мисълта ми беше,че надали някой ще тръгне да ви оглежда,поне мен не са ме оглеждали Hug
Виж целия пост
# 6
Аз съм вече в седми месец, вървя с малък корем. На партите ще съм си съм всекидневните дрехи , тоест панталон и една блузк, - нова.  Иначе имам много хубава официална рокля , която ми става, защата е ластична, но нашето парти ще е по -неглиже.
А иначе сте прави за клоунските дрехи за бременни. Рядко има нещо хубаво.
Виж целия пост
# 7
Ако сте от София / съжалявам, не погледнах/ бих Ви препоръчала един магазин на ул. Гладстон и Княз Борис I има не лоши неща, както и в този на ул. Княз Борис I и Кърниградска, аз като бях бременна си купувах от там разни дрешки, които стават и за по-официални случаи. А във вторият магазин, ако си купите нещо след като родите могат да Ви го преправят. Успех и весели празници
Виж целия пост
# 8
аз съм в 9-ти.няма какво да си криете коремчетата.та това е сладкото в една бременна жена.аз също все обикалях за дрехи за новата година newsm78 има много хубави еластични роклички по всички магазини,е вярно много са разпространни но черното винаги върши работа. Peace
Виж целия пост
# 9
Здравейте, повечето дрехи за бременни по магазините са ужасни. Още не съм измислила какво да облека /нямам особено голям избор/, но рано или късно ще трябва да го направя  newsm78 Чувствам се ужасно огромна и тромава, но в същото време се гордея с корема си и не възнамерявам да го крия, колкото и да ме зяпат  Mr. Green
Пожелавам на всички ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ и ЛЕКА БРЕМЕННОСТ  Hug
Виж целия пост
# 10
А и забравих да кажа, че най-вече ще наблегна на това да ми е възможно най-удобно   Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Проблема при мен е, че се чувсвам по-скоро дебела, отколкото бременна, за това мисля да си подчертая коремчето и да се забавлявам  Hug
Виж целия пост
# 12
Въобще не ме притеснява бременността  Sunglasses И без това едва започна да ми личи коремчето и вече 100 човека ми го пипнаха (без да питат). Мисля за Коледните и т.н. официални случаи на които ще присъствам, да съм облечена с малка черна рокля, ботуши и нагоре я шал, я сако (разкопчано  Laughing), я жилетка - да има там нещо за разкош  Wink
Виж целия пост
# 13
Привет, мацки!
Преди време моята приятелка, която 2 пъти я свърши работата с раждането, ме посъветва да забравя за магазините за бремени, където и без друго продават ужасни чували, и просто да продължавам да си купувам от любимите марки (не с всички става, де) само че с 1 или повече номера по-големи. Послушах препатилата ми приятелка и тя се оказа наистина права. Панталоните и дънките с много ниска талия вършат чудесна работа, (особено от по-спортните и кежуъл магазини), а за отгоре винаги може да се измисли нещо по така. Ефектни блузи и жилетки има почти навсякъде. Още повече, че и разнообразието от цени е голямо и винаги можем да се прежалим за някоя и друга еднодневка, за която после няма да ни е яд. Иначе откакто съм бременна, намирам доста прилични неща в моловете.
Виж целия пост
# 14
Малката /голяма/ черна рокля от Premaman за 65 лв. може да се комбинира по различни начини  Wink Цък
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия