Колко струват изследванията преди епидуралната упойка?

  • 1 096
  • 14
Мами, чух че изследванията /кръвни, доколкото знам/, които се правят преди епидуралната /т.е. за алергии, за поносимост/ се заплащат...

Така ли е наистина?

Ако да - каква е цената?

/искам да съм подготвена предварително/

Благодаря ви!
Виж целия пост
# 1
Аз отидох в Медицинска академия с талон от гинеколог да ми направят въпросното тестуване за упойка и заплатих за 14 проби, толкова биби необходими 27 лв. Касата покрива само разчитането на резултатите от алерголог. 
Виж целия пост
# 2
На мен нищо не са ми искали, може ми са го включили в цената на секциото.
Виж целия пост
# 3
В болницата в ,която родих там ми правиха пробата за поносимост към упойката.Нищо не съм плащала Peace!
Виж целия пост
# 4
Аз се тествах в местната поликлиника. Струваше ми 10лв.
Виж целия пост
# 5
Аз се тествах в местната поликлиника. Струваше ми 10лв.
същото! Peace
Виж целия пост
# 6
На мен ми я биха в болницата newsm78, само попълних един въпросник newsm78
А може и да са ме тествали нещо-бях неадекватна Sick
Виж целия пост
# 7
Не са ме тествали, направо ми я биха. Може и аз да не съм разбрала, но щом казах че искам ми я биха  Hug
Виж целия пост
# 8
По свое желание си направих тест за алергия към медикаменти в болницата, в която родих. Струваше ми 25лв.
Виж целия пост
# 9
Не е нужно, ако родиш в Шейново!
Виж целия пост
# 10
Благодаря ви мамчета!

Днес анестезиолог ме разпита и ми каза, че нямам нужда от изследвания...
Виж целия пост
# 11
Не е нужно, ако родиш в Шейново!
Да така е,аз рж newsm10дах там и не ми правиха никакви изследвания
Виж целия пост
# 12
Преди 5 години в МД всичко ми струваше общо 100лв. - тестваха ме, но явно си е влизало в цената; не съм се уговаряла предварително, поисках си упойката в хода на раждането.
Виж целия пост
# 13
В болницата в ,която родих там ми правиха пробата за поносимост към упойката.Нищо не съм плащала Peace!
И аз.
Виж целия пост
# 14
Тестване за упойки преди епидурално обезболяване или цезарово сечение не се прави, освен ако няма много сериозни основания за това /някакви инциденти при предишни упойки/. Задължително при тези упойки обаче е изследването на кръвосъсирването. То се прави в болницата и не се плаща от пациента. Тъй като епидуралното обезболяване на раждането се счита за екстра по желание на бременната, то се заплаща, като цената включва и необходимите изследвания. Цената на тази екстра в софийските болници е 100 лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия