Здравословно хранене - да се преброим

  • 2 046
  • 34
Аз се храня здравословно, или поне се опитвам. Под здравословно хранене не визирам диети. Или пълно отричане от сладостите на живота, а максималното им ограничаване.

Какво ядете? По колко пъти на ден? Доволни ли сте?
Виж целия пост
# 1
Менюто ми се състои в яйца,риба,пиле и салати,някой грейпфрут понякога..Вече закусвам сутрин,за първи път от 10 години Rolling Eyes Гледам да ям поне 3 пъти на ден,по мъничко(а най-добрият вариант е да се раздели за 5 пъти,с цел засилване на метаболизма),но днес успях само два пъти,защото бях в университета и това не беше хубаво.Но спортът върви перпендикулярно със здравословния начин на живот,както и редовния секс Mr. Green
 bowuu
Виж целия пост
# 2
Но спортът върви перпендикулярно със здравословния начин на живот,както и редовния секс Mr. Green
 bowuu

?
Виж целия пост
# 3
Ай да го направим режима с 4 пъти седмично фитнес,без секс за приятелките/жените на моряците а  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Абе щом е за здравето-ще се прежаля  Laughing
 
Виж целия пост
# 5
та каква беше темата ... за секса или за храненето newsm78
Виж целия пост
# 6
аз гледам да ям разделно,но понеже съм голям шоко-холик,ако много преритам за шоколадче-ям само един шоколад за целия ден...иначе като брой хранения ,ако не ми е "шоколадов" деня-по 2 пъти...сутрин плодче и нещичко на обяд Peace
Виж целия пост
# 7
Много здравословно, по всички правила, докато не нападна някой черен шоколад Simple Smile
То той полезен, ама не като го нападаш...

айде някой да ми обясни за перпендикуляра...много моляяя
Виж целия пост
# 8
Напоследък ми доставя удоволствие да се храня здравословно.  Shocked Grinning  Само дето сутрин не мога да се храня. След училище-на обяд ям сирене, шунка, мляко и някакъв плод. Различно е, но обикновено това ми се яде. Следобед орехи, плодове и ако много ми се яде хапвам нещо сладко. А вечер - каквото има плюс салата. Противно на очакванията на повечето ми съученички не губя енергия. Напротив. Чувствам се по-свежа сякаш.  Flutter
Едно време се изхранвах главно с чипс и банички. Не бях чак дебела, но... не беше здравословно. Rolling Eyes


Хайде да споделим тук разни здравословни менюта.
Виж целия пост
# 9
За тези, които обичат сладко.
Вземате орехи и ги смесвате с пчелен мед. Май се слагаше и ванилия, но не съм сигурна. Мнооооооооого е вкусно.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
За тези, които обичат сладко.
Вземате орехи и ги смесвате с пчелен мед. Май се слагаше и ванилия, но не съм сигурна. Мнооооооооого е вкусно.  Heart Eyes
newsm78 Ти па и ти сега къде да чукам орехи посред нощите или да ходя за чистени до магазина. Така ми се прияде обаче  Crossing Arms
Виж целия пост
# 11
колкото и да е вкусно и полезно, за тези калории по-скоро ще си хапна шоколадче Laughing
Виж целия пост
# 12
колкото и да е вкусно и полезно, за тези калории по-скоро ще си хапна шоколадче Laughing
КОЙ КАЗА ШОКОЛАД  #2gunfire
Виж целия пост
# 13
колкото и да е вкусно и полезно, за тези калории по-скоро ще си хапна шоколадче Laughing
КОЙ КАЗА ШОКОЛАД  #2gunfire

Е, няма лошо да си позволиш шоколад, но не много  Laughing    Пък и медът има доста по-малко калории от захарта. А и орехите се препоръчват при доста диети...
Виж целия пост
# 14
Само дето 100 гр. орехи са около 700 ккал /ако не бъркам/  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия