Смяна на педиатър?

  • 868
  • 11
Искам да сменя педиатърката на сина ми, а не мога. Не мога, защото лекарката, при която отидох да се запиша е в същата поликлиника и ми отказа, тъй като не било колегиално. Аз искам да си останем в същата поликлиника, защото ни е най-близо, но се оказва, че ще трябва да си останем при същата докторка. Колкото и да се напъвах да измисля някакъв вариант, не успях. Какво да правя?
Виж целия пост
# 1
Опитай и при още една,може да те запише.
Виж целия пост
# 2
Ако и двете са в една и съща поликлиника,ще ти бъде трудно.Всички се знаят.Нямате ли друга поликлиника наблизо newsm78
Виж целия пост
# 3
Живея в Стрелбище, ходя в 14 п-ка. Тази е най-близо. Има в Гоце Делчев друга, но е по-далече, а и в 14-та има лаборатория и всякакви специалисти, не ми се ще да сменям поликлиниката....
Виж целия пост
# 4
Ама че работа Rolling EyesОпитай и при друг лекар,пък дано да стане.Много лошо да е с вързани ръце човек Tired
Виж целия пост
# 5
Извикай си избраната от теб педиатърка у вас.
Така ще се съгласи, но ще трабва да си плащаш! ThinkingВсе пак е вариант! Thinking
Виж целия пост
# 6
Обясни на второто педи, че така или иначе ще сменяш вашата...чак пък такава колегиалност, че да не приемаш хора, които явно не са доволни от даденият лекар newsm78
Виж целия пост
# 7
Утре пак ще отида, но в обратната смяна и ще говоря с някого, който не е от смяната на сегашната ни лекарка. Дано да успея!
Виж целия пост
# 8
Утре пак ще отида, но в обратната смяна и ще говоря с някого, който не е от смяната на сегашната ни лекарка. Дано да успея!
А наблизо няма ли някаква поликлиника? Ние преди бяхме при педи, което ни бе "под ръка", но въобще не бях доволна и сега сме в друг квартал. Успех утре все пак Hug
Виж целия пост
# 9
Какво значи ,не е колегиално ?Става въпрос за здравето на детето ти и ти решаваш къде и как да си смениш доктора .Сменяла съм моята лична два пъти ,без обяснения и въпроси .Отиваш при новия избран ,с необходимата бланка и в кабинета се разбирате .Как така ти отказват ? Thinking
Виж целия пост
# 10
Какво значи ,не е колегиално ?Става въпрос за здравето на детето ти и ти решаваш къде и как да си смениш доктора .Сменяла съм моята лична два пъти ,без обяснения и въпроси .Отиваш при новия избран ,с необходимата бланка и в кабинета се разбирате .Как така ти отказват ? Thinking
Ами ей така! Тази, при която имах намерение да се запишем каза, че е абсолютно невъзможно, тъй като нямало да могат да се гледат в очите с настоящата, били в една смяна на всичко отгоре. Беше категорична, а аз останах с отворена уста...
Виж целия пост
# 11
Какво значи ,не е колегиално ?Става въпрос за здравето на детето ти и ти решаваш къде и как да си смениш доктора .
Peace Що за абсурди вече  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия