Д-р Танева-Владиславово, Варна????

  • 6 438
  • 11
Търся координатите и работното време на д-р Танева-гинеколог от МЦ "Владиславово". Някоя мама може ли да ми помогне?
Виж целия пост
# 1
Здравей!Раб. време на д-р Танева е: четна дата- 7:30-14:00
                                                              нечетна дата-11:00-18:00
Преглежда в ДКЦ-то във  Владиславово, не е необходимо да си записваш час.Ако си с направление-първо минаваш през регистрартура.
Виж целия пост
# 2
Много благодаря за бързия отговор!
Виж целия пост
# 3
За нищо Hug
Виж целия пост
# 4
Докторката е безкрайно усмихната и любезна, много приятна дама, мога да я препоръчам на всеки!!!!
Виж целия пост
# 5
Докторката е безкрайно усмихната и любезна, много приятна дама, мога да я препоръчам на всеки!!!!
и доста заета,та акушерката Митева ще ти обърне повече внимание
Виж целия пост
# 6
 newsm11 Има прекалено много бременни при нея и поради липса на достатъчно направления високата ми кръвна захар стана диабет. Не ме прати пак на изследване въпреки, че видя че имам висока кръвна захар. Поне можеше да ме предупреди за последствията и да ми назначи диета, но не би ... Аз лично не съм доволна
Виж целия пост
# 7
Аз също не съм доволна!Причината е същата-наложи се да си платя изследвания,които са БЕЗПЛАТНИ за бременни.Изписа ми вагинални глобули без дори да ме е прегледала и след излизането на резултата от микробиологията(които аз си платих)се оказа,че е нямало и нужда.Прехвърлих се при Янчева и нямах никакви проблеми с каквито и да е било изследвания.Усмихната е наистина,но това не е всичко.
 От всеки лекар ще има доволни и недоволни пациенти.
Виж целия пост
# 8
За мен тази жена е аналог на некомпетентна. Ако нямаш проблеми добре - ще ти се усмихва и ще ти се радва. Ако имш проблем обаче - не разчитай на лекарското и мнение. Хал хабер си няма от нищо. Потърси информация за други специалисти. Тази лекарка не ти я препоръчвам!
П.С. между другото акушерката на Янчева е душа човек. Но аз се спрях на лекар от центъра че лекарите във Владиславово не работят над себе си и са спрели на ниво университет
Виж целия пост
# 9
Потърси друг-не съм доволна Naughty
Виж целия пост
# 10
Аз по принцип си имам друг гинеколог-следя си бремеността в Майчин дом, обаче там имали някакви наредби и не знам си какво още и не могат да ми дават болнични, оказа се обаче, че и докторите дето работели със Здравната каса не искат да дават болнични и ме обиждаха, и ме разреваваха и какво ли още не-визирам Д-р Бойка Терзиева, ще кажеш те ще ми ги плащат от джоба си, при Танева поне всичко мина спокойна, мирно, гладко и с усмивка!
Виж целия пост
# 11
Ако е само заради болнични с нея няма да имаш никакви проблеми!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия