На някой трябва ли му Рибомунил?

  • 1 062
  • 5
Мами, има една опаковка от 12 таблетки Рибомунил, онзи ден я купих за една приятелка, която междувреммно се отказа да го дава на бебката си. Ако някой има нужда да бажда  Grinning
Виж целия пост
# 1
Здравейте!
Бих искала да закупя опаковката Ribomunyl, т.к. давах на сина ми 3 месеца от него, а курса е с продължителност 6 месеца.Сега не мога да го намеря никъде. Молбата ми е, ако имате възможност да ми кажете от къде мога да намеря още опаковки, т.к. ми трябват общо 3 опаковки, за да завършим курса?


Моят e-mail: chausheva@netcom-bg.net Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Явно вече има купувач за тази опаковка, но ако някой разбере къде се продава, моля да ми каже. На мен също ми трябва още 3 опаковки.
Виж целия пост
# 3
Все още имам опаковката - за съжаление, в аптеката, откъдето я купих нямаше повече.
Виж целия пост
# 4
Здравей,
ако все още имаш Рибомунила, може ли да се свържеш с мен, тъй като искам да купя опаковката- idankova@abv.bg или на тел 0887929334; 9802552. Трябва ми по схемата за 11 януари.
Виж целия пост
# 5
За тези, на които им трябва имуностимуланта - искам да ви информирам, че вчера ми намериха в Бургас в една централна аптека на ул. "Фердинандовска" ако не се лъжа, понеже не познавам Бургас.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия