Възможно ли е бенка на 5 месеца???

  • 1 777
  • 25
Днес на Джули забелязах от дясната страна на главичката - там където свършва челото и има коса - една черна точка и си помислих да не е бенка Thinking Но не ми се струва нормално толкова малка, а пък да има бенка ooooh! Ще съм Ви много благодарна, ако можете да ми помогнете с няколко отговора Hug  bouquet Heart Eyes, защото съм притеснена  Thinking
Виж целия пост
# 1
От какво си притеснена? Ти нямаш ли бенки? Shocked
Съвсем нормално е да почнат да й излизат. Не си притеснявай Peace
На голямата ми дъщеря първата бенка й се появи на 2 месеца. Първо беше като пъпчица.......
Виж целия пост
# 2
Ами и аз мислех,че не е възможно,но се оказа,че и ние имаме.Засега е само една.
По принцип аз имам,а и мъжо също.Но при толкова малки дечица newsm78.....
Виж целия пост
# 3
Норамално е да излиза толкова рано бенка
Виж целия пост
# 4
Защо се притесняваш, Буболина? Вярно е, че все пак е раково образувание, но не е невъзможно да се появи. За да те успокоя, ще ти кажа, че моят син се роди с бенка на крака. Сега като расте и тя расте.
Виж целия пост
# 5
Да,възможно е.По всяко време.Не се притеснявай.
Виж целия пост
# 6
Благодаря момичета,  bouquet много се разтревожих, защото е като черна точка, и не съм я виждала преди Confused
Виж целия пост
# 7
 Ние пък имаме червена точка и аз също съм притеснена, защото и аз имам и знам, че стават доста големи и потъмняват.
Виж целия пост
# 8
Защо се притесняваш, Буболина? Вярно е, че все пак е раково образувание, .........

Така е , но е доброкачествено и напълно безобидно Peace
Когато излезе на дъщеря ми, аз се консултирах с дерматолог, който ми обясни, че няма място за притеснение Peace

Виж целия пост
# 9
Аз лично харесвам бенките Laughing
На сина ми на около 20 дни на едната "бузка" на дупето се появи черна точица- търкам аз търкам- не пада Grinning- оказа се бенка.Сега е по-големичка ,но лекарите казаха че не е проблем
От около седмица-две забелязвам точица на дясната бузка на лицето-на същото място където и аз имам бенка откакто се помня.Много си я харесвам и никога не ми е създавала проблеми-съвсем гладка е .../Мисля че е много чаровна/
Няма място за притеснение- стиага да не стане релефна след време и да има опасност да се "отскубне"-бенката е безобидно образование Hug
Виж целия пост
# 10
И на Диана се появи преди годинката бенка. Педиатърът веднъж ме попита, дали расте или си остава същата. Чесно казано не знам какво значение има това, но нямало място за притеснение.
Виж целия пост
# 11
 И на моето бебе се появи бенка на 8 месеца и аз се чудех дали е нормално. Е, сега се успокоих! Grinning
Виж целия пост
# 12
 Mалена има 3 бенки от двумесечна, но педиатърът ни досега не е решил, че са притеснителни. Simple Smile
Виж целия пост
# 13
И ние сме с бенка от около 8-я месец, не виждам нищо притеснително...
Виж целия пост
# 14
И аз си мисля,че няма нищо притеснително.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия