Ще пратите ли мъжа си на Anger Management?

  • 1 688
  • 37
Оня ден говорим с един познат и той се оплаква, как приятелката му го изпратила насилствено на подобна терапия. Поводът, според него, е че при скандал, тя почнала да го замерва с разни неща, той я предупредил,  че ако не престане, ще я удари и хоп...тя подава жалба в полицията... Резултатът е, веднъж седмично в продължение на една година, той трябва да посещава Anger Management... Има право на 3 отсъствия, ако направи повече, автоматично му увеличават терапията с още 1 г.

Отстрани е леко смешно, особено за нищожния повод, за който става въпрос. Обаче, системата не прощава  Laughing
Мъжът ми отсече - на алигаторите  Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Не съм сигорна   Rolling Eyes  предполагам,че трябва да е системно за да подложиш на такова лечение любимият си   newsm78
Виж целия пост
# 2
А нея на курс за по-точно мерене с чиний ли ще я пратят ?! Wink
Виж целия пост
# 3
Не  Naughty
Много ми е чудно в какви взаимоотношения живеят сега newsm78
Виж целия пост
# 4
 Е ние сме в Бг., тук си нямаме Anger Management и слава богу, защото като нищо може да ме пратят мен там, въпреки че много добре си управлявам гнева и си го изсипвам на главата на мъжа ми точно когато трябва Mr. Green.

 А как точно се тълкува замерянето с разни неща, като правилен Anger Management ли, тогава може да са го записали защото я е предупредил и нея е праснал  Mr. Green.

  Шегата на страна, но не е ли имал и той правото да търси защита, при така стеклите се обстоятелства, жалбата в полицията би трябва да е подкрепена с някакви доказателства. Не ми се вярва(не съм запозната) подобна процедура да може да бъде задвижена само от една жалба с твърдението "Той ми каза, че ще ме удари"
Виж целия пост
# 5
Това "Психаротерапия" ли беше? Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Правилото е, който се оплаче пръв. Ако беше по-сериозно, щеше да има и глоба и дори запорителна заповед да се приближава до нея. Тя е решила, че той не може да контролира гнева си...
Може пък и да е, защото той е българин, тя - американка...
Но в курса имало и доста други, които са там за едното нищо.
Виж целия пост
# 7
Да, бих го пратила, но за да се научи как да изразява гняв.  Laughing Такова волско спокойствие срещам от негова страна, че понякога се моля за едничък здравословен скандал, ама - тц!

Иначе, ако в къщата си имам тормозещо ме разгневено създание, не мисля, че тук, в BG, чрез закон някой може да го подложи на Anger Management.
Виж целия пост
# 8
Аз пък не бих. Ще е като някакво унижение и сочене с пръст. Пък и засега сама се оправям с него! Twisted Evil ... Така се оправям, че може той мен да прати... Thinking
Виж целия пост
# 9
Пращам го и още как.  Laughing Само опиши подробно каква е процедурата. smile3508
Виж целия пост
# 10
 hahaha hahaha hahaha

Така се оправям, че може той мен да прати... Thinking

И аз от това  се опасявам     #Crazy
Виж целия пост
# 11
Кой плаща удоволствието?
Държавата? Медицинската каса?
Жалбоподавателят?
Какви гаранции дава терапията?
Ако е само временно решение,
не, мерси. Ако е с ранг на ваксина, моля.
Понякога помагат и роднини с бицепси и трицепси.
Виж целия пост
# 12
Мъж ми - не, но на мен мож` да ми се завинтят гайките на такава процедура Laughing
Виж целия пост
# 13
Аз сериозно мисля да си спретна едно плашило в мазето и да тичам да го поступвам като ми причернее......
Виж целия пост
# 14
secretgarden, аз съм обесила една мини боксова круша у нас. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия