Хапчета срещу косопад!

  • 53 699
  • 81
Здравейте момичета. Понеже много мами тук имат проблеми с косопада искам да похваля едни хапчета, които пия вече 3 седмици и колкото и да е невероятно спря да ми пада косата! Hug Дори не можете да си представите колко съм щастлива от това!!! Казват се PRIORIN. но не ги продават в БГ. От Германия ми ги донесоха, има ги и в Австрия. Ако някой реши да ги пие, но няма от къде да ги вземе - мога да ги поръчам. Ще ви приложа и касовата бележка, да не реши някой, че... нещо с цел печалба... Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Здравей!Каква им е цената на тези хапчета,колко време се пият и дали няма да започне да пада пак косата след спирането им Thinking newsm78 Thinking
Виж целия пост
# 2
На мен във форума ми препоръчаха
Виж целия пост
# 3
Пантогар и мисля да опитам с тях мамите са много доволни Peace
Виж целия пост
# 4
Ако знаеш само от кога ги чакам тия хапчета...баща ми като ходи в Германия нещо не ги намери и сега чакам някой да ги донесе,ама май няма да е скоро...моята фризьорка ми ги препоръча,но все още не съм ги пила. Пиши моля те цена и как може да ги получа,ако искаш и на ЛС. Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 5
Здравей!Каква им е цената на тези хапчета,колко време се пият и дали няма да започне да пада пак косата след спирането им Thinking newsm78 Thinking
Здрасти. ами цената им е около 40 Евро за 120 хапчета. Аз пия две сутрин и две вечер. А всички, които са ги пили твърдят, че не ти пада косата и след това, но ако искаш изчакай аз мойте ги свършвам скоро и после ще ти пиша.
Виж целия пост
# 6
На мен във форума ми препоръчаха
Стискам палци да ти помогнат! Peace
Виж целия пост
# 7
Здравейте момичета. Понеже много мами тук имат проблеми с косопада искам да похваля едни хапчета, които пия вече 3 седмици и колкото и да е невероятно спря да ми пада косата! Hug Дори не можете да си представите колко съм щастлива от това!!! Казват се PRIORIN. но не ги продават в БГ. От Германия ми ги донесоха, има ги и в Австрия. Ако някой реши да ги пие, но няма от къде да ги вземе - мога да ги поръчам. Ще ви приложа и касовата бележка, да не реши някой, че... нещо с цел печалба... Mr. Green

много се радвам ,че си се справила с косопада...успех на всички в борбата с тази кошмарна "болест" Peace
Виж целия пост
# 8
Здравей!Каква им е цената на тези хапчета,колко време се пият и дали няма да започне да пада пак косата след спирането им Thinking newsm78 Thinking
Здрасти. ами цената им е около 40 Евро за 120 хапчета. Аз пия две сутрин и две вечер. А всички, които са ги пили твърдят, че не ти пада косата и след това, но ако искаш изчакай аз мойте ги свършвам скоро и после ще ти пиша.

Ще се радвам скоро да разбера за резултата Wink
Виж целия пост
# 9
Здравейте момичета. Понеже много мами тук имат проблеми с косопада искам да похваля едни хапчета, които пия вече 3 седмици и колкото и да е невероятно спря да ми пада косата! Hug Дори не можете да си представите колко съм щастлива от това!!! Казват се PRIORIN. но не ги продават в БГ. От Германия ми ги донесоха, има ги и в Австрия. Ако някой реши да ги пие, но няма от къде да ги вземе - мога да ги поръчам. Ще ви приложа и касовата бележка, да не реши някой, че... нещо с цел печалба... Mr. Green
Много те моля би ли написала какво съдържат,пише на опаковката,латинските наименования
Виж целия пост
# 10
а няма ли нещо по евтино това са доста пари все пак.аз немога да си го позволя но ако има нещо по евтинко поне на половината от цената бих пробвала
Виж целия пост
# 11
За първи път чувам за тези хапчета, но се радвам за това, че се е намерило лек Grinning
Като се разрових и аз за инфо в нета намерих тази снимка

така че предполагам има и по по-малко на брой хапчета.
Цената дори в единия сайт я дават 43 евро Winkза 120 хапчета.
Аз не мога да си ги позволя, но успех на всички с косопада! И браво на Цвети за полезната тема! Hug
Виж целия пост
# 12
лекувайте причинителя на косопада(освен когато не пролетен или есенен) а не самия косопад  Peace
аз имам гуша,и постоянно пия някакви гадости и се мажа с куп глупости,и ефекта е само докато прилагам определените продукти спра ли-започва отново косопада.та докато не се излекува самия причинител на косопада,той винаги ще си е налице.по-добре си направете изследвания и установете неговия причинител Simple Smile
Виж целия пост
# 13
danibaby изхвърлих опаковката. Но сега съм поръчала за една приятелка и като ги взема ще напиша всичко подробно от опаовката. ky не знам за нещо по-евтино, има по-малки опаковки от това до колкото знам, а иначе имам много познати, които използват Себорал Форте - то е българско, от него косата наистина става много мекичка и доколкото разбрах се лекува и косопада и пърхута, но трябва да си много упорита. Те се мажат май около година. А цената му е ... 2 лв. например. Ако искаш ще ги разпитам повече. А за хапчетата - аз ги свърших. Ще изчакам една седмица да вида дали пак ще започне да пада и ще ви пиша за резултата!  ВЕСЕЛА КОЛЕДА МОМИЧЕТА
Виж целия пост
# 14
Себорал форте е ефективен! Препоръчва се за и за пърхот, на мен ми действа, препоръчвам го и аз Peace цената е 1.40лв. Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия