На каква възраст проходиха вашите сладурчета?

  • 1 465
  • 51
Мили мами, моят син е на11м. и иска да ходи, но не може още, държи ме за двете ръце и става смел, но усети ли че ме няма зачова да пристъпя назад
Виж целия пост
# 1
значи още не се чувства готов, когато се усети че може сам ще се пусне
Бебка проходи рано,  на 9м но много залиташе  и аз я водех с каишките които тя не усещаше, когато стана на 10м ги махнах
Виж целия пост
# 2
моето все още не иска да ми пусне ръцете
ходи стабилно но само за ръчички
пробвала съм да го пусна но веднаха сяда
дори малко се притеснявам вече
Виж целия пост
# 3
Моята проходи на десет и половина месеца. Смея да твърдя, че проходи бързо- просто фазата от първите стъпки до напълно стабилното ходене беше не повече от двайсетина дни.
Виж целия пост
# 4
Ани проходи на 10 мес.и 1/2 и е много стабилна.В момента е на 1 година.Почти не е падала
Виж целия пост
# 5
Калина проходи на 1 и 1 м. - изведнъж се пусна и беше страшно стабилна. Даже започна да тича, за мой ужас... ooooh!
Виж целия пост
# 6
На 1г и 2м. се пусна съвсем сам, преди това ходеше хванат за ръка или държейки се за мебелите.
Виж целия пост
# 7
И двете ми деца проходиха на по 11 месеца. Peace
Виж целия пост
# 8
Наспроходи на годинкатаама доста време го лъжех да ме пусне,защото му беше трудно да се пристраши.Държеше ме само за един пръст и аз като тръгне си го измушвах та така проходи Grinning.
Виж целия пост
# 9
От понеделник започна да прави по 2-3 крачки сама, а днес вече обиколи стаята съвсем сама.
Ако съм до нея предпочита да ме хване, ако пък се измори тупва и продължава с лазене  Peace
Виж целия пост
# 10
От две седмици ходи, хваната за ръката ми. Сама е правила 1-2 крачки, но все още не може без помощ. Но, аз не бързам, ще тръгне сама, когато се почувства готова.
Виж целия пост
# 11
10 месеца и вече крачеше сама Peace
Виж целия пост
# 12
Проходихме преди 3 дни.Правеше по няколко крачки но тях не ги броя.Сега вече като прекосява стаите си е ходене.Но иначе лазим перфектно и все още ни е основен начин на придвижване.
Виж целия пост
# 13
Проходи истински- да минава 4-5 метра самостоятелно без да падне тази седмица. Иначе по 2-3 крачки започна да прави около 9 мес, но тях не ги броя.
Виж целия пост
# 14
първите стабилни крачки започна да прави около Бъдни вечер и на Коледа,1 г. и 17 дни....имам впредвид повече от5-6 крачки самостоятелно ходене,другото не го броя,но Алекс проходи изведнъж
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия