Всички видове капки за колики

  • 7 462
  • 37
Здравейте , бих искала да изброим всички видове капки за колики които се продават в нашите аптеки. Бебо плаче неутешимо и вече неиздържам , досега сме пробва ли  три вида капки и четири вида чай , но те дори не го облекчават .
Виж целия пост
# 1
Бейбинос Peace но от тези бях най-доволна Peace
Саб Симплекс
Еспумизан
Виж целия пост
# 2
Доколкото знам в Бейбиноса има малък процент алкохол и аз не съм давала от тях.

Мамите от форума препоръчват Инфакол и Лефакс, но те се купуват от чужбина.

Можеш да заграваш кърпа и да я слагаш на корема на бебето, но внимавай да не го претоплиш. Друг вариант е да му дехаш със сушоар към коремчето, но пак внимателно.
Трябва да внимаваш какво адеш ти ако кърмиш.

Сигурна ли си че са колики? Да няма запек или някакъв друг проблем
Виж целия пост
# 3
Аз ползвах и едни ампулки от водорасли, които много помагаха, но ги взимах от една лекарка.Също така има и едно кремче Бейбинос, кото действа загряващо Peace.Струва 1-2лв., но е в малка разфасовка.
Виж целия пост
# 4
Аз давах само Еспумизан с всяко хранене (Бранко е на АМ). Мисля, че имаше доста добър ефект.
Виж целия пост
# 5
Можеш да заграваш кърпа и да я слагаш на корема на бебето, но внимавай да не го претоплиш.
Това най ни помагаше Peace
Иначе давах Еспумизан.
Саб Симплекс и Бейбинос съм чувала като други капки.
Виж целия пост
# 6
Аз ползвах и едни ампулки от водорасли, които много помагаха, но ги взимах от една лекарка.
Аз също все още давам от тези ампулки.Аз ги знам като бифидус и съм много доволна от тях.Никакви други капки не съм му давала.
Виж целия пост
# 7
Аз съм много доволна от Миликон - италиански са, пак със симетикон, но много по-ефективни от еспумизана, които ползвахме в началото. Едно шишенце струва 7 евро, а стига за около месец и половина - дават се по 2-4 капки преди хранене или при видим пристъп. Ние сме на 5 месеца и още сме с колики  Sad Само това ни помага
Виж целия пост
# 8
Давах Саб Симплекс. Облекчаваха часатично. Затопляй леко коремчето...
Дано мине. А защо не се консултираш с лекар? Може да не са колики newsm78
Виж целия пост
# 9
Моето дете бесхе с адски колики до петия месец.От всички капки които продаваха и пробвахме нямаше ефект.Инфакола го дадах на края, но явно коликите отминаваха сами.
Виж целия пост
# 10
Освен тези, които се продават в аптеките в БГ съм давала Лефакс / при нас нямаше ефект/ и Инфакол, който според мен имаше ефект. Иначе имахме колики до 5, 5 месеца, но само през деня. Нощем спеше, но през деня беше ад - плачеше, когато не спеше и само цица я успокояваше. В количката постоянно плачеше, ако не спеше.
Виж целия пост
# 11
Имахме ужасни колики и нищо не помагаше.Консултирахме се с най добрия спесиалист, но коликите така и не минаваха от нищо.Давахме Бебйинос и Саб симплекс в комбинация и един сироп, който правят в аптеките с много анасон, който уж помагал на всички, с изключение на нас.Накрая дадох Еспумизан-преди всяко кърмене по25 капки и от него се оправихме. Joy
Виж целия пост
# 12
Иди в някоя аптека и ще изкарат "100" вида!
Виж целия пост
# 13
Ние имахме колики още от 7 ден.Давах Саб симплекс и Еспумизан , но съм най - доволна от Инфакола.Просто върши чудеса.Давах го на всяко хранене,ние сме на АМ.Препоръчвам ви го с 2 ръце.
Виж целия пост
# 14
Бейбинос Peace но от тези бях най-доволна Peace
Саб Симплекс
Еспумизан
И аз в този ред  Peace други не съм пробвала ,а тези май не ни помагаха особено  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия