Какви дрешки???

  • 1 581
  • 36
Здравейте мамчета, искам да ви помоля да споделите малко опит с една будеща мама. Вие какви дрешки използвахте за вашите бебчовци и кои според вас са най-удобни. Имам в предвид бодита или блузки, само ританки или такива, които са като цяло гащеризонче(не знам как точно да го формулирам). Въобще за каквото се сетоте че ви е било много удобно или съответно неудобно за обличане на малкото бебче моля да споделите. Hug
Виж целия пост
# 1
Бодита.
А гащеризоните не ми бяха по вкуса,предпочитах фанела и панталон.
Виж целия пост
# 2
За малко бебе най удобни са бодита, гащеризони и ританки. Защото като го вдигнеш на ръце да му стои кръстчето голо, това е само едно от предимствата де Peace
Виж целия пост
# 3
Боди, чорапки и отгоре гащеризонче. Така на нас ни е най-удобно.
Виж целия пост
# 4
И аз съм за бодитата!
След това разни комплектчета....според вкуса..
Виж целия пост
# 5
Ползвах само бодита и предимно гащеризони - много ми беше удобно.
Виж целия пост
# 6
И аз съм за бодитата!
След това разни комплектчета....според вкуса..
Peace
Виж целия пост
# 7
Бодита ,ританки и коплекти от блузка и панталон.
Ползвала съм за децата и гащеризончета ,но много рядко.
Виж целия пост
# 8
За малко бебе най удобни са бодита, гащеризони и ританки. Защото като го вдигнеш на ръце да му стои кръстчето голо, това е само едно от предимствата де Peace
  newsm10
Виж целия пост
# 9
Ползвала съм бодита и гащеризончета, защото освен, че кръстчето не е голо, дрешките с копченца от горе до долу са по- удобни за смяна на памперса. Peace
Виж целия пост
# 10
Ползвах само бодита и предимно гащеризони - много ми беше удобно.
Peace
Виж целия пост
# 11
За малко бебе най удобни са бодита, гащеризони и ританки. Защото като го вдигнеш на ръце да му стои кръстчето голо, това е само едно от предимствата де Peace

Подкрепям. Ужасно ми е неприятно, когато се налага да запасвам дрехи  Close
Виж целия пост
# 12
За малко бебе най удобни са бодита, гащеризони и ританки. Защото като го вдигнеш на ръце да му стои кръстчето голо, това е само едно от предимствата де Peace
Peace
Виж целия пост
# 13
Ние сме винаги с боди и ританки.Много е удобно и практично
Виж целия пост
# 14
Бодита.
А гащеризоните не ми бяха по вкуса,предпочитах фанела и панталон.

и аз такива дрешки предпочитам за беба
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия