Гледам сега Диди Дрингова

  • 3 071
  • 6
Гледам, слушам сега Искрено и лично. Диди Дрингова, жената на Искрен Пецов, е бременна. Чакат второ дете.
Не се сдържах да пусна една клюкарска тема. Simple Smile

Тази жена ми напомня на тризначките по поведението си по принццип. Въпреки че днес се държи много смирено. Даже е мълчалива.  Rolling Eyes Явно от хормоните.

Е, най-важното - да е живо и здраво чаканото бебе.
Виж целия пост
# 1
И на мен ми направи впечатление,че се е кротнала Grinning,а и доста се изненадах че е бременна.Да са живи и здрави.
Виж целия пост
# 2
Ами може да и е лошо, нормално...иначе току -така да се кротне тя и да не зяе нещо-не вярвам. Stop
Виж целия пост
# 3
Гледам, слушам сега Искрено и лично. Диди Дрингова, жената на Искрен Пецов, е бременна. Чакат второ дете.
Не се сдържах да пусна една клюкарска тема. Simple Smile

Тази жена ми напомня на тризначките по поведението си по принццип. Въпреки че днес се държи много смирено. Даже е мълчалива.  Rolling Eyes Явно от хормоните.

Е, най-важното - да е живо и здраво чаканото бебе.


Абе, не че са ми симпатични тризначките, ама по-са някакси човечни... Незнам защо тая жена просто не мога да я дишам #Cussing out
Но да кара дано лека бременност и да им е здраво и щастливо детенцето!
Виж целия пост
# 4
Тази жена с какво се занимава, освен че кряка тук там в разни предавания и се прави на велика?
Виж целия пост
# 5
Има магазин за дрехи ( това в "Сблъсък" го е казвала).Нещо като бизнес дама го раздава Outta Joint
Виж целия пост
# 6
Гледам, слушам сега Искрено и лично. Диди Дрингова, жената на Искрен Пецов, е бременна. Чакат второ дете.
Не се сдържах да пусна една клюкарска тема. Simple Smile


ооо, аз това инфо го знам от събота- в някакво жилто предаване на кабелните я интервюираха.
Искали да се подмладят с  ново бебе Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия