Черен молив за очи?

  • 1 764
  • 21
Прегледах темата за спиралите и се ориентирах кои са сред най-тачените, ще дадете ли едно рамо за избор на молив от подобен или по-висок клас.
Много ми харесват леко подчертани очи, но явно не избирам подходящия молив - размазва се, не се нанася добре, а най-лошото е че ми дразни очите..
Виж целия пост
# 1
Прегледах темата за спиралите и се ориентирах кои са сред най-тачените, ще дадете ли едно рамо за избор на молив от подобен или по-висок клас.
Много ми харесват леко подчертани очи, но явно не избирам подходящия молив - размазва се, не се нанася добре, а най-лошото е че ми дразни очите..
На мен много ми харесва моливът на Radiant. Страхотен е!
Виж целия пост
# 2
аз съм супер доволна от импала и за нищо не го сменям!
Виж целия пост
# 3
аз съм супер доволна от импала и за нищо не го сменям!
ИМПАЛА е един от най-хвалените моливи, ама аз така и още не съм го пробвала. Ще взема и аз да си го купя и току виж и аз съм "запяла същата песен"  Laughing
Виж целия пост
# 4
Орифлейм  Peace,идеален е ,не се остри ,не се размазва!
Виж целия пост
# 5
L"oreal-Contour Khol-няма размазване newsm53 newsm53 newsm53
Виж целия пост
# 6
Този черния на Импала не го намирам никъде  Sad Навсдякъде го хвалят ама по магазините като се разтърсих има всякакви други нюанси, но черния точно липсва. newsm78
Казаха ми, че някакви на Бруклин били абсолютно същите
Виж целия пост
# 7
Импала е ужасен....Чупи се при острене - до безкрайност...А как се размазва, а после пък едва и се измива  Close
Виж целия пост
# 8
Орифлейм  Peace,идеален е ,не се остри ,не се размазва!
Peace
Виж целия пост
# 9
Преди време имаше същата тема, потърси!
Виж целия пост
# 10
Орифлейм Peace
Виж целия пост
# 11
Лореал
Виж целия пост
# 12
аз съм за манхатън.икономичен е и не ми дразни окото,а аз съм с лещи.импалата според мен е боклук.орифлейм много бързо се изтрива.на каква цена е лореал?манхатън е 4.90.
Виж целия пост
# 13
аз съм за манхатън.икономичен е и не ми дразни окото,а аз съм с лещи.импалата според мен е боклук.орифлейм много бързо се изтрива.на каква цена е лореал?манхатън е 4.90.
9 лева. Wink
Виж целия пост
# 14
този от промоцията на Bourjois
http://cosmetics.forumsplace.com/message838.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия