Документи за детска градина

  • 509
  • 5
Незнам дали темата е за тук, но ако модераторите преценят да я преместят  Simple Smile

Тъй като с баща му нямаме сключен брак, аз се водя самотна майка. Но в градините в които ще подавам документи за прием ми изискват бележка, че съм такава. Въпроса ми е от къде се вади тази бележка?
Виж целия пост
# 1
Струва ми се , че от кметството или общината, в която се водиш на постоянен адрес.
Виж целия пост
# 2
Здравей Радина , аз също нямам брак с бащата на детето ми ,аз също ще подавам документи сега ,но директорката ми каза 4е щом детето е припознато не сме били самотни майки ,трябвало да носи моите имена тогава съм била самотна ,ти да не би да имаш друга информация,ще бъда благодарна ако споделиш  bouquet
Виж целия пост
# 3
Ох и аз незнам и на мен ми стана чудно, затова питам. В едната градина пишеше какви документи искали и това беше едно от нещата  newsm78 Утре ще питам за подробности и пак ще пиша  Rolling Eyes Дано се включат майки които нямат сключен брак и вече са подали документи за градина  Praynig Като подадох документи за яслата не са ми искали подобни неща. Не са ме питали имам ли брак или нямам с бащата  Confused
Виж целия пост
# 4
Докумен за семйно положение се вади от общината по постоямен адрес. Но доколкото знам самотна майка се води когато детето е на найно име-не е припознато от бащата.  А можели да споделите какви други документи се искат, че и на нас това ни предстои.
Виж целия пост
# 5
Ако живеете с бащата на синът ти на семейни начала, не попадаш в категорияна на самотните майки, следователно няма как да се възползваш от възможността за по-лесен прием на детето ти в ДЗ. В България, много двойки са в твоето положение, и съм на мнение, че не е справедливо да се злоупотребява с това право, отредена по закон на действително отглеждащи сами децата си майки и да се отнема законоустановеното право на останалите деца!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия