Свободното време на учениците

  • 730
  • 10
Здравейте мами на по големи деца. Анкетата е свързана с работата ми. Организираме езикови курсове, като идеята е да убочаваме децата в интересна среда и да съчетаем игри, компютри и език, така че да улесним майките на децата които по трудно се концентрират в час.
Въпросът е как точно да им го обясним с две думи и в какви часови зони да им го предложим, тъй като неможем да се съобразим с всички.
Ще се радвам на всякакви коментари и въпроси по темата.
Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
ако извънкласните занимания се провеждат в близост до училището, най-удобно ще е това да става непосредствено преди или след учебните часове. друг е въпросът как ще се съчетае с програмата в училище - последният час на виктория свършва в 13:50, например.
разгледайте програмите на други школи и преценете плюсовете и минусите на всеки вариант.
Виж целия пост
# 2
На мен лично най-удобно ми е всякакви извънкалсни занимания да са вечер. Така не й разкъсвам деня, подготвя си спокойно домашните, а и аз успявам да я взема от училище /ако е втора смяна/ или от баба й и да я закарам докъдето ще я карам. Затова и гласувах с опцията "след 17.00 часа".

И малко офф, но съвсем добронамерено - ако ще се занимавате точно с езикови курсове, искрено се надявам тази безумна грешка в постинга да е допусната неволно.  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
дара, за коя от всичките безумни грешки става дума? че аз открих поне 6-7 коя от коя по-безумни...
Виж целия пост
# 4
Ами едната просто те Удря в Окото.  Laughing А другите са толкова често срещани във форумите, че аз ги минавам по допирателната обикновено.
Виж целия пост
# 5
и аз така си помислих, ама неможах да се сдържа просто...
Виж целия пост
# 6
Аз съм за времето веднага след училище, ако въпросните занимания са в самото училище. Ако е далеч ми е все едно, защото при всички случаи ще трябва да го заведа аз. Ще гласувам за след 17.00ч.

Предполагам, че става дума за думата сласни , написана вместо класни или за убочение, вместо обучение. Не се заяждам, просто отговарям на янита, вместо дара Simple Smile
Виж целия пост
# 7
благодаря за отговора. ние с дара се ОтУчнихме. ние с нея май се разбираме и без думи - само като се видим, че сме в една тема. Wink
Виж целия пост
# 8
Има нещо такова, да.  Simple Smile
Виж целия пост
# 9
благодаря за отговора. ние с дара се ОтУчнихме. ние с нея май се разбираме и без думи - само като се видим, че сме в една тема. Wink

Убаво де, човек да не реши да помогне, де да ви знам, че сте телепатки Mr. Green

Извинявам се, че подкарах темата за към коша.
Виж целия пост
# 10
да се разберем дали говориш за теле или за патки и да си стиснем ръцете! Mr. Green
и после да дойде някой да замете, че оспамихме темата. добре поне, че в анкетата не можем да вкараме спам...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия