TV звезда.....

  • 939
  • 14
Ивета я дадоха по БТВ в новините за Дядо Коледа   Simple Smile
Нали бяхме на Коледно тържество във ВМА и снимаха всички дечица.
Ако не сте го гледали,можете да видите дечицата си в 22.00ч.по БТВ   Heart Eyes
Моята щерка я дават последна   Hug
Виж целия пост
# 1
Е, вече съм го изтървала...
Виж целия пост
# 2
Ние я видяхме и познах веднага.Много сладка е станала.И Веси видяхме и други познати дечица.
Виж целия пост
# 3
И ние я гледахме Simple Smile
Много е чаровна и сладка!!!
Всички дечица бяха много хубави  Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Ние я видяхме и познах веднага.Много сладка е станала.И Веси видяхме и други познати дечица.

Да,и Яни на Петя го давах  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Не съм го гледала  Sad Компютърът ни беше бъкън с вируси и ги чистихме по Коледа и не съм влизала във форума, пък и Яни се разболя... жалко... А се чудех по коя ли телевизия ще го дават...
Виж целия пост
# 6
И аз съм го пропуснала, явно не съм видяла темата навреме. Но гледах репортажа за Дарина.
Виж целия пост
# 7
И аз гледах репортажа. Много беше хубав. Стори ми се, че видях Мирабел. Друг обаче не можах да разпозная за съжаление.  Embarassed
Виж целия пост
# 8
Ох, не успях да го гледам, защото имахме гости. Няма ли го някъде в И-нет?
Виж целия пост
# 9
Ieppe , не знам, може би yosarian може да каже.

Но силно се просълзих и ми стана много мъчно. Дано успеят.... това хубаво детенце да се оправи, иначе трагедията е голяма, познавам такива родители.
Виж целия пост
# 10
Rosoneri, аз имах предвид материала от Военна болница. Иначе за Дарина - дано! Praynig
Виж целия пост
# 11
И аз гледах репортажа и  видях Яни и Ивета Hug  Ieppe, в арената имаше новините на бтв, но не знам сега дали пак ги пускат newsm78 Виж тук може да го има репортажа Peace http://www.neterra.tv/bg/media.php?id=1&bm=2
Виж целия пост
# 12
Сега се пробвам, изчаквам да ми се зареди новините от 25-декември.. Thinking
Виж целия пост
# 13
Ох, най-накрая го изгледах! Видях само Мира с Весето и Ивка. Яни не го видях, а като се опитах да върна назад, всичко бъгяса и не успях. Напред също не става да се превърта. Поне при мен. Confused Ама, дечицата са чудни! Познах и едно детенце, с което Йоан беше в яслата. Всички останали ми бяха непознати. Направо, като си помисля изведнъж колко много са станали... До преди 2 години бяха около 10. А, да! И да не забравя да изкажа възмущението си от това, че не показаха изобщо изпълнение на някое от децата. Това е най-впечатляващото. Защо така са решили...
Виж целия пост
# 14
При мен бавно зареждаше, така и не успях да го изчакам да се зареди. Първият път ми багяса и на мен и край.

Така и не съм успяла да го гледам още.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия