От кога 5 хранения?

  • 402
  • 7
  Здравейте майчета и
Честито Рождество христово!  Hug

Въпросът ми към вас е по-скоро - рано ли е на 3 месеца да се премине към режим с 5 хранения през 4 часа? За сега бебка си наддава добре, имаме по 2 хранения през 4 часа (тя сама така си ги направи), но следващите са през 3 1/2 или 3 часа - общо 6 хранения. Притеснява ме дали не е малка само за 5 хранения - само на кърма е.
Благодаря ви предварително за отговорите и

Весели празници   bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз никога не се водя кога, колко и какво трябва. Детето само си показва, не се води по схеми, всеки бебок е различен  Peace
Виж целия пост
# 2
Колкото иска толкова да папка Simple Smile Никога не съм му брояла на моя бандит колко и кога яде  Peace
Виж целия пост
# 3
Не знам дали е рано, моя син яде, когато поиска. Щом бебето ти огладнява по-рядко, значи тогава трябва да яде. На 3 месеца вече добре си знае интереса и ако е гладно, задължително ще разбереш!
Виж целия пост
# 4
Божидара от края на първия месец е на пет хранения през четири часа Peaceтя сама така си ги направи.Само на кърма беше!
Виж целия пост
# 5
Моят син е на 5 хранения от началото на 3 месец,но той така реши.Най-добре е да се водиш от бебето-то най-добре знае как да се храни  Peace
Виж целия пост
# 6
Според написаните БГ схеми за захранване- дават от 6-я мес. да са 5 хранения. И моята педиатърка така ми каза, но аз въпреки че съм от рано захранилите- не го спазвам. Вечер и давам да си суче когато си пожелае.
Виж целия пост
# 7
Аз никога не се водя кога, колко и какво трябва. Детето само си показва, не се води по схеми, всеки бебок е различен  Peace
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия