Често ли ""играе "" бръснача ?

  • 1 775
  • 36
 Здравейте , мами! Интересно ми е при вас как е? Аз ,общо взето, от както се роди детето ,имам много малко време за себе си и по точно за разкрасителни процедури.Преди ходех или на кола маска или  с епилатора , но сега все по често се улавям , че посягам към самобръсначката.Вие сте... Grinning!
Виж целия пост
# 1
Косми не понасям!Освен епилацията и бръснача играе често,да!
Виж целия пост
# 2
По принцип в студено време нямам никакво желание да се събличам в някакав салон,защото на мен ми е вечно студено.И на седмица и половина-две се минавам с бръснача.Но май месец задължително ходя на кола маска и ме изкарва до септември.Много е добра моята козметичка,ама и на мен са ми редки косъмчетата де.Септември благополучно започват да набождат.Супер е. Peace
Виж целия пост
# 3
Аз имам някаква алергия към кола маските ( може би някоя от съставките и кожата ми се възпалява) и от както се помня се бръсна навсякъде, само ръцете си чиста с епилатор.
Виж целия пост
# 4
Не съм ползвала никога този инструмент  Wink, но депилатоара навремето и сега  ел.епилатор  се ползват като приоритетни  манипулации.
Колкото и работа да имам - винаги отделям време за най-важните процедури по себе си - епилацията е една от тях.
Виж целия пост
# 5
 Sick За друго може да няма време, но за обезкосмяване винаги.

Сама си правя кола маски, или с еполатора, избягвам бръснача - но и той участва понякога.  Laughing

Е, признавам - сега съм си оставила ръцете, ама до максимално  Sick Sick Sick, решила съм да ида на козметик тези дни.
Виж целия пост
# 6
при мен играе, да. ама не класическия, а дамска ел. самобръсначка от филипс
Виж целия пост
# 7
Аз пък като действам с бръснача не оставам доволна - ефектът е краткотраен и имам чувството, че се занимавам по-често...С епилатора ми отнема малко повече време, но за сметка на това забравям за тази процедура за дълъг период...
Виж целия пост
# 8
Но май месец задължително ходя на кола маска и ме изкарва до септември.Много е добра моята козметичка,ама и на мен са ми редки косъмчетата де.Септември благополучно започват да набождат.Супер е. Peace
Shocked #CrazyСериозно ли казваш ,че изкарваш 4 месеца с едно ходене на кола маска?Ако е така, си голяма късметлийка. newsm26 Аз ходя всеки месец, не мога да понасям самобръсначката и гледам да не я използвам.
Виж целия пост
# 9
на места бръснача на места епилатора че много боли
Виж целия пост
# 10
Но май месец задължително ходя на кола маска и ме изкарва до септември.Много е добра моята козметичка,ама и на мен са ми редки косъмчетата де.Септември благополучно започват да набождат.Супер е. Peace
Shocked #CrazyСериозно ли казваш ,че изкарваш 4 месеца с едно ходене на кола маска?Ако е така, си голяма късметлийка. newsm26 Аз ходя всеки месец, не мога да понасям самобръсначката и гледам да не я използвам.
Да бе честно.Ама аз по принцип не съм много окосмена,а и бавно ми излизат.Нали знаеш въпрос на генетика все пак. Peace
Виж целия пост
# 11
При мен бръсначът играе почти ежедневно Rolling Eyes не мога да изтърпя да ми пораснат космите, че да отида на кола маска /това само на краката до коляното/ За останалата част от тялото ползвам епилатор, депилатор, кола и всякакви обезкосмители  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
и аз немога да изчаквам - но след като родих като че ли не ми растат толкова косми  Rolling Eyes
и при мен ефекта от колата трае доста дълго но пък докато избиват умирам от сърбеж  Crazy при вас има ли такъв ефект или аз съм дефектна нещо  Embarassed?
Виж целия пост
# 13
Като навън е студено, не ме сърби, ми направо си ме боли като почват да растат. #Cussing out
Иначе зимата веднъж месечно, като почнат да ме дразнят, почива ми кожата от бруталното обезкосмяване лятото. Laughing
Виж целия пост
# 14
в никакъв случай Naughtyсамо коламаска или епилатор Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия