кое столче за кола

  • 676
  • 6
харесах 2 столчета babysafe moni  89лв и chicco key1 250лв  ако разликата в цената е само заради марката бих взела мони парите не са определящи в случая моля,споделете опит и дайте съвет
Виж целия пост
# 1
Определено такава разлика в цената би трябвало да ти подскаже разликите Wink Като цяло се изчерпват в три основни точки - първо - безопасността - Материалите, с които работят Чико и тестовете, които правят гарантират сигурността на детето, каквато е основната идея на притежаването на столче. Второ - плата на самото столче - качествената марка предполага по-лесно почистване и поддръжка; трето - механизмите за фиксиране към колата и за издърпване в полулегнало положение - със сигурност при Чико това става с едно движение - все едно го плъзгаш по масло Grinning
Така или иначе ако цената те притеснява сама знаеш, кой е финансово допустимият избор Wink Иначе бъди сигурна, че определено не плащаш само марката, а и нужното качество Grinning Каквото и да избереш ви пожелавам комфортно и безаварийно пътуване Hug
Виж целия пост
# 2
чико с  двете ръце и крака Mr. Greenдо сега не са ме разочаровали-по-добре най-евтиния модел на чико отколкото най-скъпия на някаква измислена марка Peace
Виж целия пост
# 3
Щом става дума за сигурност, особено като имаме предвид какъв е трафикът в днешно време, определено предпочитам някоя стабилна марка - все пак въпросът е за сигурността на бебето..
Аз още използвам кошницата на Чико, а за после съм взела столче 9-18 кг на САМ - засега го използваме вкъщи, гледа ТВ в него и според мен, се чувства комфортно. Бертони, Чиполино и други подобни марки не биха били проблем, ако става въпрос за количка, столче за хранене и т.н. Но за в колата - не бих рискувала!
Виж целия пост
# 4
И аз търся столче Chicco KEY1. Някой знае ли, къде мога да го намеря? Харесах си оранжево на цвят, но сега като дойде време да купувам, не мога да го намеря.
Виж целия пост
# 5
и аз го търся,но за цвят ми обясниха ,че няма да имам кой знае какъв избор-каквото внесат ще е-на мен са ми обе6тали от един магазин да ми се обадят като го получат Peace
Виж целия пост
# 6
Вчера купихме на сина ми столче за кола Priori  XP на Maxi Cosi, заедно с лятна калъфка и играчката към него. Днес го пробвахме и смятам, че е добър избор. Тъй като почти обиколих повечето ми известни магазини видях и столчето на Chicco - KEY 1 в Люлин, в магазина срещу един мебелен магазин май Креми се казва /имаше оранжево и тъмно синьо/, но на мен нещо не ми допадна, просто въпрос на избор и предпочитания. Успех в избора.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия