за забременяването

  • 777
  • 8
Да ви попитам-имаме си едно детенце и искаме второ,но от 6 месеца се мъчим и нищо не става-не съм имала проблеми с нищо.Каква може да бъде причината?Благодаря ви
Виж целия пост
# 1
Според мен, просто не сте уцелили момента:) При нас опитите също бяха около половин година, преди да видя двете чертички. Нещата не винаги стават по наши планове:) Както казва гинеколога ми - опитвайте ежедневно, но не ежечасно:))) Успех с опитите Peace
Виж целия пост
# 2
Не се притеснявай-ще стане бебето smile3521....просто не сте уцелили овулацията....после да се похвалиш....
Виж целия пост
# 3
Ако си напрегната , изморена , притеснена нещо  Rolling Eyes ... също може да е причина . Не мисли само за това и ще стане  Laughing
Виж целия пост
# 4
Мисля,че не бива да мислиш само за това,защото така се притесняваш допълнително.И аз съм на мнение,че не сте уцелили момента! Peace
Виж целия пост
# 5
Така е защото много го искаш  Wink. Ние не бързахме, даже гледахме преди и след овулация да правим кво ще правим. Резултат - бременност. Докато още се чудехме как е станало, се оказа, че са даже не едно, а две. Ами... още го храносмилам и не мога да си го обясня.  newsm78.
Все пак след първоначалния шок лека полека свиквам с мисълта и дори идеята почва да ми харесва. Въпреки, че още не съм измислила как ще се оправям с толкова деца
Виж целия пост
# 6
Аз също не забременях 6 месеца, може би много исках и все се молих да не ми дайде, е с повечко търпение и като се успокойх стана Hug
Виж целия пост
# 7
Така е защото много го искаш  Wink. Ние не бързахме, даже гледахме преди и след овулация да правим кво ще правим. Резултат - бременност. Докато още се чудехме как е станало, се оказа, че са даже не едно, а две. Ами... още го храносмилам и не мога да си го обясня.  newsm78.
Все пак след първоначалния шок лека полека свиквам с мисълта и дори идеята почва да ми харесва. Въпреки, че още не съм измислила как ще се оправям с толкова деца
Леле, ти направо ме уби ooooh!
Пожелавам ти много кураж, много търпение и дано ти дечицата са ти по-послушнички Praynig
А не е лошо и да се огледаш за някоя бавачка Mr. Green


Виж целия пост
# 8
Да ви попитам-имаме си едно детенце и искаме второ,но от 6 месеца се мъчим и нищо не става-не съм имала проблеми с нищо.Каква може да бъде причината?Благодаря ви
Можеш да си вземеш от тестовете за овулация Peace
А иначе не се притеснявай, моята гинеколожка казваше, че при 1 година опити вече може да се търси някаква причина
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия