Моля за инфо за градини в Лозенец.

  • 1 638
  • 9
Момичета моля за помощ. Живот и здраве на есен трябва да се преместим да живеем в Лозенец точно срещу София Ленд от другата страна на бул. Вапцаров. Трябва да пусна молба за градина на синчето, но нямам никаква информация за градините наоколо. Разгледах какви са ми възможностите, но моля ви дайте ми някаква информация за градините като база, персонал, отношение и тн. Много ще съм ви благодарна. Peace
Виж целия пост
# 1
Майчета, нама ли някой инфо по въпроса?  Praynig
Виж целия пост
# 2
Извинявай, но няколко пъти имаше призиви думата ПОМОЩ да не се използва в заглавията, ако наистина не е нужна.Четейки заглавието ти си помилсих, че търсиш хамали за преместването.
Виж целия пост
# 3
Погледна ли за инфо в закованата тема за детските градини и ясли? Може там да има някоя разписала се майка за съответната градина.
Виж, има и списък, кой коя детска градина посещава http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=126662.0... и можеш да поразпиташ на ЛС майките, които са в списъка и децата им ходят във вашата ДГ, как е там... (не са видяли темата).
Виж целия пост
# 4
Извинявай, но няколко пъти имаше призиви думата ПОМОЩ да не се използва в заглавията, ако наистина не е нужна.
Сижалявам явно не съм ги видяла Embarassed

Погледна ли за инфо в закованата тема за детските градини и ясли? Може там да има някоя разписала се майка за съответната градина.
Виж, има и списък, кой коя детска градина посещава http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=126662.0... и можеш да поразпиташ на ЛС майките, които са в списъка и децата им ходят във вашата ДГ, как е там... (не са видяли темата).

Погледнах първо там,но никой не видях да ходи в интересуващите ме градини Thinking
Виж целия пост
# 5
Незнам дали те устройва 92-ра, в долния край на Лозенец newsm78
Голямата ми дъщеря беше там и съм страшно доволна  Peace
В 6 часа застъпвам там утре сутринта  Shocked
Виж целия пост
# 6
Мерси но ми е далечко, а за застъпването направо не мога да повярвам Shocked
Виж целия пост
# 7
Аз пак да пробвам, все пак Peace
Виж целия пост
# 8
Мандаринка, отговорих ти подробно за 93-та градина на лично съобщение.
Поздрави и успех с градините.
Виж целия пост
# 9
   Моята дъщеря е в 93 ЦДГ и е 1-ва група.Засега съм страшно доволна.Естествено не вси4ко е перфектно,но аз не съм го и о4аквала.госпожите са и супер.Това е наи-важното-кой ще ти поеме детето.родителите също засега се разбираме-събираме пари когато и за каквото трябва без проблеми.
   В нашата градина записването е от 8-ми затова май не съм много закъсняла с инфото.
   Бяха ни приели и във Фют,която е по-близо до вас,но на нас тази ни беше по-удобна.директорката на Фют е много мила жена и ще ти обясни всичко подробно.
   Успех! : newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия