един лосион за тяло?

  • 1 505
  • 18
искам да ви попитам за лосиона за тяло,който като се мажеш с него и придобиваш тен,забравих как се казва?ако можете да му кавете името,цената и ако някой го е ползвал да си каже мнението,защото аз ходих на солариум и придобих някъкъв тен но искам да го запазя а също така и по тъмна да стана,10х предварително Joy
Виж целия пост
# 1
На Джонсън лосиона... Thinkingза него се сещам.Най-често него сме обсъждали.
Постепеннно се придобива тена,с всяко следващо намазване.
Виж целия пост
# 2
Имаше такъв и на Ейвън ако не се лъжа.
Виж целия пост
# 3
а цена нещо да ми кажете?
Виж целия пост
# 4
Бронзатор се казва лосиона за потъмняване.
Аз съм си купувала спрея на Джонсън,мирише превъзходно,13лв.беше май.
Обаче аз съм с много светла кожа и станах оранжева SickДобре,че бързо се сваля Simple Smile
Лосиона не се ползва и за лицето NaughtyИма специялни бронзиращи кремове-на Орифлейм напр.
Има и ,,правила,, за нанасянето,за да е равномерно и т.н.
Виж целия пост
# 5
на DOVE съшо има,но аз лично не съм доволна от него
Виж целия пост
# 6
На Дав също има, на Орифлейм, на Лореал и Нивеа. Цените са до към 15-ина лв.
Аз съм ползвала на Орифлейм и на Дав.
Виж целия пост
# 7
Бронзатор се казва лосиона за потъмняване.
А още по-точно - автобронзант.  Peace
И аз се бях навила по едно време да ползвам такъв, но се отказах по 2 причини - с много бяла кожа съм и се притеснявам да не стана оранжева и четох отрицателни отзиви за влиянието на АБ върху кожата.
Виж целия пост
# 8
Kati_v-права си,автобронзант е точното име.Ако наистина е вредно,то тогава можем да си го ползваме за заличаване на следите от банския напр.,когато имаме нужда.Аз го ползвах да засиля загара на краката-хубаво става,но за съжаление-нетрайно.
А вече се продават тоналности за всички типове кожа,също Лореал имат крем за лице за всеки ден,който дава много нежен загар(поне на модела от рекламата),обаче дали не подсилва черните точки!?
Виж целия пост
# 9
На DOVE съм ползвала автобронзанта  , но не е нещо кой знае какво.Трябва обилно да се мажеш за да има ефект.
Виж целия пост
# 10
От автобронзата на Джонсън станах с оранжев оттенък - не съм доволна, изобщо.
Виж целия пост
# 11
И аз съм ползвала на Джонсън но като облека някакви по-светли дрехи и те се цапат и стават с оранжеви петна...   Tired
Виж целия пост
# 12
Джонсън този лосион на каква цена е и колко време стои???







 Party Joy
Виж целия пост
# 13
Има много хубав автобронзатор на Dellay,тенът става равномерен и са необходими няколко изкъпвания за напълното му отмиване. Peace
Виж целия пост
# 14
Dellay този на каква цена е,моля урентирайте ме за цените:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия