С какво се обезкосмявате през бременноста?

  • 1 182
  • 26
Аз ползвам епилатор, но напоследък кожата ми е станала много чувствителна и при всяка процедура чак ми се реве с глас! Не знам депилтоарът дали е безопасен (една приятелка ми каза, че може да навреди на бебето, чрез всмукването от кожата). Как е при вас?
П.П. Извинявам се, ако темата е коментирана често!  Embarassed
Виж целия пост
# 1
С епилатор-не ме болеше.
А за депилатоара-не мисля,че ще ти навреди с всмукване от кожата LaughingВсе едно боята за коса да ти навреди по същата логика.
Виж целия пост
# 2
С епилатор и Жилет.
Виж целия пост
# 3
  С епилатор се оправях. Първите месеци наистина ме болеше повече, но след това нещата се нормализираха.
  Преди раждането само ползвах крем за депилация, защото не си виждах от корема разните му там части, дето трябваше да се обезкосмяват.
Виж целия пост
# 4
И преди и след бременността - с бръснач Thinking Все искам да почна с кола маска - и все не почвам...
Виж целия пост
# 5
Реших да пробвам с кремче, но всъщност не ми върши никаква работа. Маха по 5 косъма, а другите си стоят. Стоях с него толкова, колкото пише, но...
Виж целия пост
# 6
С епилатор.
Пробвай с наръсване на бебешка пудра преди обезкосмяването - космите изпръхват и скубането става по-лесно. Особено подмишниците и на триъгълника.
Виж целия пост
# 7

И аз така.
Виж целия пост
# 8
С Жилет действах и аз през него период.
Виж целия пост
# 9
Щом търпиш на болка и успяваш да се стигнеш- супер  Peace
Аз на края карах само на Джилет  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
С епилатор.
Виж целия пост
# 11
До последно карах на кола маска. Болеше, ама търпях. Накрая оба4е в болницата осраха положението, щот ме бръснаха преди секциото. 3 месеца след раждането продължих с кола маската
Виж целия пост
# 12
Самобръсначка. С епилатор ме боли зверси и без да съм бременна.
Виж целия пост
# 13
с епилатор а триъгълника с депилтоар на "стреп"за интимни части.За бебето няма страшно,ела да видиш каква мацка си имам Laughing
Виж целия пост
# 14
И аз ползвам епилатор, не ме боли, а щом няма и проблем за бебо- супер  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия